Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yenikapı - Osmanbey arasında metro seferleri normale döndü

  DHA
  08.04.2016 - 06:46 | Son Güncelleme:

  Dün akşam 4 saat süreyle yapılamayan Yenikapı- Osmanbey metro seferleri sabah saat 6 itibariyle normale döndü.

  Yenikapı-Osmanbey arasındaki metro seferleri dün akşam saat 20.00'dan itibaren teknik bir arıza nedeniyle metronun kapandığı saat 00.00'a kadar 4 saat süreyle yapılamadı. Metronun açıldığı saat 06.00'da arızanın giderilmesinin ardından seferler normale döndü. 

  Dün akşam saat 20.00 sıralarında meydana gelen arıza sonrası Yenikapı-Osmanbey arasındaki metro seferleri durdu. O saatten itibaren iki metro istasyonu da kapatılarak yolcu alınmadı.

  Hacıosman-Osmanbey arasındaki metro seferleri ise normal şekilde devam etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İstanbul Ulaşım A.Ş. tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamada ise "Teknik bir arıza nedeniyle Yenikapı-Osmanbey arasında metro seferlerimiz yapılamamaktadır" denildi. 

  Açıklamada, Kabataş-Taksim finiküler hattındaki seferlerin de yapılamadığı, Osmanbey-Yenikapı arasında İETT otobüslerinin hizmet verdiği belirtildi. Metronun kapandığı saat 00.00'a kadar 4 saat süreyle seferler yapılamadı. Metronun açıldığı sabah saat 06.00'da ise arızanın giderilmesinin ardından seferler normale döndü. 

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı