Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeniden Linnes

Beşiktaş sağ bekte yaşadığı sıkıntıyı aşmak için rotasını yeniden Martin Linnes’e çevirdi. Hedef Norveçli’yi ara transferde takıma katmak.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ, sezon başından bu yana çözemediği sağ bek prolemini aşmak için rotasını yeniden Norveçli milli futbolcu Martin Linnes’e çevirdi. Siyah beyazlılar sezon başında transfer etmek için çok uğraştıkları Norveçli futbolcuyu devre arası takıma katmak için yeniden harekete geçti.

STOPER DE PLANDA

Dış ilişkilerden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları, Norveç’e giderek oyuncunun kulübü Molde ile görüşmelere başladı. Torunoğulları, ara transfer döneminden önce 23 yaşındaki oyuncuyla ön protokol imzalamayı hedefliyor.
Siyah beyazlı kulübün ayrıca bir stoper transferi de planladığı öğrenildi. Kara Kartal’ın teknik patronu Slaven Bilic, sezon başında sağbekte Serdar Kurtuluş’a şans verdi.

SERDAR 11’DEYDİ

Ancak istediği performansı alamayan Bilic, radikal bir karar alarak solbek İsmail Köybaşı’nı bu kanatta kullandı. Bilic, Bursaspor maçında mevkiyi Necip Uysal’a teslim ederken, ikinci devre formayı Serdar’a verdi.
Hırvat hoca Eskişehirspor ile oynan son maçtaysa Serdar’ı ilk 11’de sahaya sürdü.


Bunları da Beğenebilirsiniz