İSTANBUL HABERLERİ

(yeniden) Bekir Okan " İlk aldığımız bilgilere göre olay kaza"

DHA
26.04.2017 - 17:46Son Güncelleme :
(yeniden) Bekir Okan  İlk aldığımız bilgilere göre olay kaza
DHA

 İhsan YALÇIN - Akın ÇELİKTAŞ / İstanbul,(DHA) Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı ve Okan Üniversitesi Kurucusu Bekir Okan, servis minibüsündeki olayda yaralanan öğrencilerin tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi. Yaralıları ziyaret eden Okan, öğrencilerin durumlarıyla ilgili de hastane yetkililerinden bilgi aldı. Hastane çıkışında DHA'ya konuşan Okan, "Yaralıların durumu iyi. Bizim hastanemize sevk edildi. İlk aldığımız bilgilere göre olay kaza" dedi. 


 

"DURUMLARI İYİ"

Yaralıların durumlarıyla ilgili bilgi veren hastane yöneticisi Prof. Dr. İsmail Cinel ise "Bizim hastanemize 3 yaralı geldi. Durumları iyi, hayati tehlikeleri yok" diye konuştu. 

Olayın ardından Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Okan Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü öğrencisi 22 yaşındaki Canat Uyar ile diğer 2 yaralı, buradan Tuzla'daki Okan Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. 

(FOTOĞRAF)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden (yeniden) Bekir Okan " İlk aldığımız bilgilere göre olay kaza" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 17 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça (yeniden) Bekir Okan " İlk aldığımız bilgilere göre olay kaza" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı