Gündem Haberleri

GÜNDEM

  yenibir.com üç yaşında

  Hürriyet Haber
  17.10.2003 - 20:26 | Son Güncelleme: 17.10.2003 - 20:26

  İnternetin iş ve insan kaynakları sitesi yenibir.com üç yaşına girdi. 18 Ekim 2000'de kullanıma açılan siteye üç yılda özgeçmiş bırakanların sayısı 500 bine yaklaştı. Özgeçmiş bırakmayan kullanıcılarla beraber üye sayısı 700 bine ulaştı. Üç yılda dört binin üzerinde şirket yenibir.com ile çalışmaya başladı.

  yenibir.com iş arayan ve iş verenleri internet üzerinde ortak bir platformda buluşturuyor. İnternetin olduğu her yerden kişilere iş ilanlarını arama, kolay özgeçmiş oluşturma online başvuru yapma-izleme, kişisel gelişim, eğitim, çalışma hayatı konusunda rehberlik alma imkanı veriyor. Şirketlere ise online ilan verme, başvuru alma-eleme-değerlendirme ve adaylarla iletişim kurma olanağı sağlıyor.

  yenibir.com'da tüm kullanıcılar için Kariyer Destek, Haberler, Eğitim ve Seminerler, Hürriyet İK Gazetesi Haber ve İlanları, Şirketler Rehberi, Girişimci, Mesaj Grupları, Sertifikam Var, Günün Keşfi, İşin Komik Tarafı bölümleri bulunuyor. Psikometrik Araştırma Enstitüsü ile yapılan işbirliği ile açılan Online Test Merkezi'nde üyeler iş hayatında verimli ve mutlu olabilmeleri için kendilerine yardımcı olacak testlere ulaşabiliyorlar.

  yenibir.com, iş ve insan kaynaklarıyla ilgili kongre, konferans, fuar gibi etkinliklere de sponsor oluyor. Üniversitelerin kariyer günlerine katılarak 'Online İş Arama' konusunda bilgi veriyor. yenibir.com ile Hürriyet İK Gazetesi bireylere ve kurumlara yönelik ücresiz etkinlikler de düzenliyor.

  CV’sini yenileyen hediye kazanacak

  yenibir.com, üçüncü yaşgününde bireysel üyelerine CV güncelleme kampanyası da düzenliyor. yenibir.com üyeleri daha önce oluşturdukları özgeçmişlerini güncellemeleri karşılığında üç aylık e-kolay internet erişim paketi ve AFM'den sinema bileti kazanma şansına sahip olacaklar. Bireysel üyelerin bu kampanyaya katılabilmeleri için yenibir.com'daki özgeçmişlerini 20 Ekim 2003 saat 24.00'e kadar güncellemeleri yeterli olacak.

  Ayrıntılı bilgi için www.yenibir.com.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı