« Hürriyet.com.tr

Yenibir Bakış 6

Yenibir Bakış Konferanslarının altıncısı 2 Şubat 2002 Cumartesi günü Kültür Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Altıncı yenibir bakış konferansının konusu: Akıllıca Risk Almaya Yenibir Bakış

Hürriyet Haber
X

Ekser Danışmanlık’la işbirliğiyle düzenlenen Yenibir Bakış Konferansları yenibir.com kulanıcıları tarafından büyük ilgi görüyor. Altı konferanslık seride bugüne kadar İş Başvurularında Başarılı Olma, İletişim, Öğrenme, Liderlik ve Eleştiri konuları anlatıldı. Konferanslara ikibinbeşyüze yakın yenibir.com kullanıcısı katıldı. Yenibir Bakış Konferansları bireylerin kişisel gelişimine katkıda bulunmayı ve kariyerlerinde karşılaştıkları sorunlar karşısında güçlü olmalarını sağlamayı hedefliyor.

 

Sürekli değişim ve belirsizliklerin yaşandığı günümüzde, iş ve özel yaşamdarisk almayı gerektiren pek çok durum yaşanıyor. Risk almak kişisel bir tercih ve içinde bulunulan duruma göre farklılık gösteriyor. Farklı durumlarda, farklı riskler alınabiliyor.Bir kişi için çok riskli görünen bir karar, bir başkası için hiç de riskli görünmüyor.Risk alan kişiler kendi algılamalarına, önceliklerine, tercihlerine, becerilerine ve deneyimlerine dayanarak karar veriyor.Risk alırken fırsatlar ne ölçüde değerlendirilebiliyor? Başarılı risk almak için neler yapılabilir?Yenibir Bakış 6 konferansı bu sorulara yanıt vermeyi amaçlıyor.

 

Konferansta,

·       akıllıca risk alma sürecinin adımları,

·       risk analizi döngüsü,

·       riskten korunma stratejileri

konuları ele alınıyor.

 

Bu sorulara yanıt almakve akıllıca risk almanın yöntemini öğrenmek istiyorsanız, 02 Şubat 2002 Cumartesi günü, TC KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ,KEV Salonunda yapılacak olan, " Akıllıca Risk Almaya Yenibir Bakış“ konulu konferansımıza ücretsiz olarakkatılabilirsiniz.

 

T.C. Kültür Üniversitesi KEV Salonu'nda 2 Şubat 2002 tarihinde yapılacak konferansa isteyen herkes ücretsiz olarak katılabilir. Katılım sınırlı olduğundan ilk rezervasyon yaptıran 500 kişiye öncelik tanınacaktır.

 

yenibir Bakış 6 konferansına ücretsiz olarak katılmak için aşağıdaki adresten kayıt yaptırabilirsiniz.

 

http://www.ekser.com.tr/konf/yenibir_form.asp

 

Yenibir Bakış Konferansları 6

 

Tarih : 2 Şubat2002 (14.00-17.00)

 

Yer : İstanbul Kültür Üniversitesi KEV Salonu

 

Konu : Akıllıca Risk Almaya Yenibir Bakış

 

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
İzlanda'nın ilginç çim evleri
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
İsteseniz de asla gidemeyeceğiniz yerler!
Yeme&İçmeYeme&İçme
Sevilla’da lezzet avı
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Avrupa'nın en ucuz tatil yerleri
Karadeniz
Hem yemekleri hem doğası şahane şehir: Trabzon
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
16 kişinin yaşadığı Avrupa'daki ilginç köy!