"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Yeni yıla Hello!

Hello! dergisi, geleneksel yılbaşı kutlamasını önceki akşam Akaretler’de gerçekleştirdi.

HTC ana sponsorluğunda, Bilgili Holding ve Power FM işbirliğinde Akaretler Sıraevler’de gerçekleştirilen kutlama, İstanbullulara yeni yıl öncesinde keyifli bir gece yaşattı. Binlerce kişinin katıldığı kutlama, iş ve sanat dünyasının ünlü isimlerini de bir araya getirdi. Gece yarısına kadar süren etkinlik, Sibel Tüzün’ün şarkıları, Ceren Aksan’ın keman performansı ve DJ Funky C’nin müzikleriyle renklendi.

Ye kürküm ye dünyası

Moda tasarımcısı Siren Ertan Çarmıklı, kürk tartışmalarının devam ettiği şu günlerde deri ve kürk giyim markası Adamo için kendi adını verdiği bir koleksiyon hazırladı. Çarmıklı, modelliğini de yaptığı “Adamo by Siren Ertan” adlı koleksiyonu önceki gün markanın Nişantaşı’ndaki mağazasında tanıttı. İş ve sanat dünyasından ünlü isimler, deri ve kürk kıyafetleriyle geldikleri tanıtımda alışveriş yapmayı ihmal etmedi.

Kuzu çevirdiler

Şili Fahri Konsolosu Haluk Sanver’in eşi Ebru Sanver, Etiler’deki Quzu Restoran’da yeni yıl daveti verdi. Mekânın işletmecisi Elşan İbrahimova’nın annesi Muhabbet İbrahimova’nın yaş gününün de kutlandığı davette Azeri mutfağından lezzetler sunuldu.

X