HATAY HABERLERİ

Yeni yıl mesajları

AA / Salim Taş
29.12.2014 - 15:16Son Güncelleme :

YEREL HABERLER HATAY

AA / Salim Taş

HATAY (AA) - Hatay Valisi Ercan Topaca, il ve ülke açısından sevinçle hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakacaklarını ve yeni umutlarla 2015 yılını karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Topaca, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında her yeni yılın yeni hedefleri ve beklentileri beraberinde getirdiğini kaydetti.

Önümüzdeki yılların ümit edilen ve müreffeh bir şekilde yaşanabilmesi için herkese görev ve sorumluluklar düştüğünü ifade eden Topaca, mesajında şunlara yer verdi:

''Aynı şehirde yaşayan vatandaşlar olarak bizlerin en önemli sorumluluğu, birbirimize karşı hoşgörü içerisinde, farklılıklarımızın ilimize özel kılan bir zenginlik olduğu bilincini güçlendirerek yaşamaktır. Hatay’ın bize geçmişten kalan bu hoşgörü iklimini daha da pekiştirerek gelecek nesillere aktarmak en büyük gayemiz olmalıdır. Hatay Valiliği olarak bizler de, bölgemizde ve dünyada yaşanan sıkıntılara rağmen ilimizin geleceğinin bugününden daha iyi olması için yaptığımız çalışmalarda sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek daha iyiye, güzele ulaşmak için elbirliği içinde çaba gösteriyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ilimize, ülkemize ve milletimize, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, bütün Hataylı hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularımla kutlarım.''

-Antakya Belediye Başkanı Kimyeci

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 2015 yılında, Antakyalıların gücünden güç alarak, yeni projelerle Antakya'da yaşayanlara yakışır bir ilçe haline getirmekte kararlı olduklarını belirtti.

Kimyeci, yayımladığı mesajında yeni yılın Hataylılara, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Acı ve tatlı günleri, mutluluk veren anılarıyla koca bir yılı daha geride bıraktıklarını ifade eden Kimyeci, mesajında şunları kaydetti:

'' Antakya Belediyesi olarak 2014 yılında yoğun bir şekilde hemşehrilerimize hizmet etmenin mutluluk ve onurunu yaşadık. Umutlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi en iyi şekilde gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecektir. 2015 yılının yaşantımızda yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum. Yönetim anlayışımızdaki temel ilkelerimizden 'Halkın içinde olmadığı hiçbir projeye evet demeyeceğimizi' bir kez daha vurgulamak istiyorum. Yapacağımız çalışmalarda, bugüne dek olduğu gibi, Antakyalıların yararı birinci önceliğimiz olacak. Göreve geldikten sonra, projelerimizi hayata geçirmek için önemli çalışmalarımız ve hizmetlerimiz oldu. Şeffaf, adil, katılımcı yönetim anlayışımızı her geçen gün geliştirerek, Antakyalıların çıkarı ve yararı doğrultunda sosyal belediyecilik çalışmalarımızda, çıtayı daha yukarı taşıyacağız. Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı yaratmaktadır. Antakya Belediyesi, halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam etmiş, büyük yatırımlar için de proje çalışmalarına hız vermiştir. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek ve emir telakki ederek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, vatandaşlarımız ve siz değerli hemşehrilerimiz için yeni yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, 2015 yılının siz değerli hemşehrilerime, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.''

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Hatay haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Hatay haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Yeni yıl mesajları haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

  HATAY NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Kasım 2017, Pazartesi
  • İmsak
   05:32
  • Guneş
   07:10
  • Öğle
   12:31
  • İkindi
   15:15
  • Akşam
   17:33
  • Yatsı
   18:59
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı