DÜZCE HABERLERİ

Yeni Yatırımlar Konuşuldu

IHA
03.09.2015 - 15:07Son Güncelleme :

DERGAZ YÖNETİMİ YENİ YATIRIMLARI GÖRÜŞTÜ.

IHA

Düzce-Ereğli Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Yönetim Kurulu üyeleri ilk Olağan Genel Kurulu için Düzce’de bir araya geldi. Toplantıda yeni yatırım hedefleri görüşülürken Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal da DERGAZ Yönetim Kurulu üyesi oldu.
Kısa adı DERGAZ olan Düzce - Ereğli Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. ilk Olağan Genel Kurulunu Düzce’de gerçekleştirdi.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de katıldığı toplantıda, DERGAZ Bölge Genel Müdürü Ahmet Yücel Yazıcı, DERGAZ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Başbey, Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal, DERGAZ Bölge Müdürü Mustafa Doğan, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Gülüç Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin yer aldı.
Toplantıda DERGAZ’ın Ereğli ve Düzce için yeni yatırım hedeflerinin görüşülmesinin yanı sıra gündemde yer aldığı üzere Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal da DERGAZ Yönetim Kurulu üyeliğine alındı.
Toplantının sonunda ise DERGAZ Bölge Müdürü Mustafa Doğan, DERGAZ’ın Düzce ve Ereğli’deki yatırımlarının anlatan bir sunum gerçekleştirdi.
Kış ayları başlamadan vatandaşların doğalgaza geçmesi gerektiğini vurgulayan DERGAZ Yönetim Kurulu, yüzde 40 yakın hanenin doğalgaz kutuları kapılarının önünde olmasına rağmen doğalgaz kullanmadığını ifade etti.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ise kış aylarında hava kirliliği ile karşı karşıya kalan Düzce’de, vatandaşlardan doğalgaz kullanmalarını istedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Yeni Yatırımlar Konuşuldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Eylül 2015 tarihinde saat 15 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeni Yatırımlar Konuşuldu haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

23 Şubat 2018, Cuma
 • İmsak
  06:08
 • Guneş
  07:32
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  16:15
 • Akşam
  18:46
 • Yatsı
  20:05
Sayfa Başı