"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Yeni yaş kutlaması

Yeşilçam’ın ünlü yapımcılarından Müfit İlkiz’in kızı Sibel İlkiz, yeni yaşını Ortaköy’deki Versai Club’da kutladı. Bir süredir babasına ait filmlerin yapım hakkını almak için hukuk mücadelesi içinde olan İlkiz’i dostları yalnız bırakmadı.

Köpekbalığını eliyle besledi

Fenerbahçe’nin renkli kişiliğiyle tanınan eski efsane başkanı Ali Şen, cesaretiyle şaşırttı. Geçen eylül ayında balıkçıların yakaladığı bir köpek balığından insan bedeninin çıktığı Atlas Okyanusu’ndaki Bahama Adaları’nda dalış yapan Şen, eliyle köpekbalıklarını besledi. Dalıştan önce üç buçuk saat ders alan Ali Şen, eğitmenlerin su altında ne yapması gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlattığını dile getirdi.
Şen, dalış öncesi, ölmesi ya da sakat kalması halinde ailesi ve mirasçılarının dava açıp şikayetçi olmayacağına dair bir belge de imzalamış. Eğitmenler eşliğinde, zincir örgülü dalış kıyafeti ile en zararsız türlerden hostes köpekbalıklarını eliyle besleyen Ali Şen, bu anları kamera ve fotoğraflarla ölümsüzleştirdi.

Sporun Oscar’ları kırmızı halıda

Sporun Oscar’ları olarak kabul edilen ‘Laureus Dünya Spor Ödülleri’, Abu Dhabi’deki Emirates Sarayı’nda, görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Vodafone’un sponsorluğunu üstlendiği, sunu-culuğunu Oscar’lı aktör Kevin Spacey’nin yaptığı törende, dünya sporunun efsane isimleri kırmızı halıda boy gösterdi. Törene Türkiye’den de İbrahim Kutluay, Fuat Akdağ, Burcu Esmersoy gibi ünlü isimler katıldı.

Abajur’da ‘şampanya’ partisi

İstanbul eğlence hayatına yeni bir soluk getiren Abajur Kulüp’te her çarşamba limitsiz ‘şampanya geceleri’ yapılacak. İşletmeciliğini Önder Bekensir’in yaptığı mekanda bu gece ilki düzenlenecek ‘şampanya geceleri’nin konuğu Dj Tomas.

Sportmen çift

Vakko’nun patronu Cem Hakko, yoğun iş temposundan fırsat buldukça soluğu kayak pistlerinde alıyor. Hafta sonlarını genellikle Kar-talkaya’daki Dorukkaya’da kayak yaparak değerlendiren Hakko ile sevgilisi Ronit Gülcan, geçtiğimiz günlerde yine aynı adreste objektife takıldı.

X