« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni ürünler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Dubai’nin yeni gözdesi: The Palm

Palmiye bitkisi ve doğadan esinlenilerek tasarlanan bu yapı yakında Dubai’de yükselecek. Sybarite kuruluşunun tasarımcıları, The Palm binasının Dubai’de inşası için izin aldılar. 150m yüksekliğindeki kule, büro, restoran, bahçe, sinema ve lüks alışveriş merkezleri için 60.000 metrekarelik alana sahip olacak.

Bilgi için: http://84.252.230.69/sybarite/133.htm

Top gibi USB aleti

USB topu yeni bir trendin başlangıcını haber veriyor sanki: birden fazla işlevi olan USB aletleri. Resimde gördüğünüz örnek,zamanı ve hava sıcaklığını gösteren, ayrıca havayı da temizleyen bir USB aleti. Fiyatı: 32 Dolar.

Bilgi için: www.usbgeek.com

Japonlardan yeni bir klavye tasarımı

WRKB 108 bilgisayar klavyesinin en büyük özelliği, klavyenin içine giren suyu boşaltmaya yarayan beş boşaltma deliği. 108 tuşlu klavyenin diğer özelliğiyse son derece sessiz çalışması. Üç ilave tuş www, arama ve E-posta için.

Dünyanın en büyük düz ekranı Tokyo’da kuruldu

Tokyo’da kısa bir süre önce kurulan ekranın yüksekliği 11.2m, genişliği ise 66.4m. Toplam olarak 744m_’lik bir alanı kaplayan ekran aynı yerde (Tokyo hipodromu) daha önce kurulan örneğinden üç misli büyük. 35 parçadan oluşan ekran Mitsubishi Electric firması tarafından üretildi. Ekran yaklaşık olarak 28 milyon Dolara mal olmuş.

Bilgi için: www.pinktentacle.com

Yıldızlı geceler

Yatak odasındaki yıldızlı gökyüzü sevimli kaplumbağanın marifeti. Gerçi yıldızlar biraz hareketli olsaydı görüntü daha büyülü olabilirdi. Ama küçük çocuklar için yine de hoş bir sürpriz olabilir. Hatta çocuklarına masal okuyan anne babalar için de. Fiyatı: 34 Dolar.

Bilgi için: http://cloudb.stores.yahoo.net

En pahalı cep telefonları

Goldvish Unikat firması dünyanın en pahalı cep telefonlarını üretiyor. Pırlanta ve diğer değerli taşlarla süslenen cep telefonları bizzat firmanın müdürü Emmanuel Gueit tarafından üretilmekte. Ürünlerin hedefi elbette ki yüksek sosyete. Yeni cep telefonları 1-3 Eylül arasında Cannes’da gerçekleştirilecek "The Millionaire Fair" fuarında sergilenecek. Fiyatlar 19.000 Ğ 1.000.000 Avro arasında değişmekte.

Bilgi için: www.goldvish.com

Motosiklet hayranlarına özel musluk

Cyclefaucets firması tarafından üretilen The MFX Classic musluğun suyu motosiklet deposundan akıyor. Suyu açıp kapamak için de tıpkı motosiklette olduğu gibi fren kollarına bastırmak gerekiyor. İlginç ve şık tasarımın tek olumsuz yanı fiyatı olsa gerek: 699 Dolar.

Bilgi için: www.cyclefaucets.com

Yüzer soğutucu

İçecekler her zaman soğuk kalsın ve sizinle yüzebilsinler diye Sportstuff firması bu yüzer soğutucuyu üretmiş. Yüzer bir ada görünümündeki soğutucuyu kullanmak için şişiriyor ve suyun içine bırakıveriyorsunuz. İçecekler suyun serinliğiyle soğuk kalıyor.

Bilgi için: www.sportstuff.com

Şık ve zarif

Gümüş gibi parlayan alüminyum gövdesiyle Psile 10a, gerçekten de şık ve zarif bir görünüm sergiliyor. Aletin ön yüzündeki beyaz bir LED, işlemcinin çalışıp çalışmadığını gösteriyor. Arka yüzünde ise 80mm’lik bir vantilatör ve "HDTV" girişleri dikkat çekiyor. İçinde ise Mini-ITX-Form-Factor-Motherboard ve 3,5 inçlik sabit disk var.

Bilgi için: www.psile.com

Bunları da Beğenebilirsiniz