« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni ürünler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ne kadar yağmur yağdı?

Kablosuz, dijital yağmur ölçme aletiyle ne kadar yağmur yağdığını ekranda görebilirsiniz. Yağmur suyunu toplayan kova ekranla maksimum 2.5m uzaklıktan iletişim kuruyor. Alet 4 AAA pille çalışıyor. Fiyatı: 60 Dolar.

Bilgi için: www.smarthome.com

Bırakın dudaklar konuşsun

Dudak biçiminde tasarlanmış "Talking lips" gerçekten de seslere göre hareket edebiliyor. Cep telefonu veya PC ile yapılan haberleşmelerde kullanılabiliyor. Gümüş, siyah ve kırmızı renk seçeneği bulanan hoparlörün ses ayar düğmesi yanda, açma/kapama tuşu ise altta bulunuyor.

Bilgi için: www.phoneyworld.com

Suşi meraklılarına

Japon yemekleri genelde küçük bir kap içinde soya sosu ile birlikte servis edilir. Suşi’nin yanında bir Wasabi kabı bulunuyor. Bu kadar teferruattan hoşlanmayanlar için şimdi pipet şeklinde çubuklar üretildi. Soya sosunu damlalık gibi çalışan pipet/çubuğun içine koyunca, sos kabı da ortadan kalkıyor. İki çift pipet/çubuğun fiyatı:21 Dolar.

Bilgi için: www.ohgizmo.com

Klozette süper konfor

Brondell firmasının klozet kapağında yok yok. Oturma halkası ısıtıcılı, özel yıkama ve sıcak havalı kurutma mekanizması var. Tüm bu ayarlar uzaktan kumandayla yapılıyor. Ekonomik modelinin fiyatı 429, "top-of-line" modeli ise 549 Dolar.

Bilgi için: www.dlmag.com

Uyusun da büyüsün...

Bebekleri ninni söyleyerek uyutmak çoktan tarihe karıştı, "Lullabub" şimdi pışpışlama derdinden de kurtardı. Karyolanın ayaklarına takılan bu silindir biçiminde aletler, bebek karyolasını otomobilin amortisörleri gibi düzenli bir şekilde sallıyor. Bebeklerin ve küçük çocukların arabada kolayca uyudukları düşünülürse, amortisörlü karyola da pekala uykusuz gecelere son verebilir. Lullabub uzaktan kumandayla çalışıyor.

Bilgi için: www.babyhugs.com

Otomatik musluk evinize gelebilir

Elinizi altına koyduğunuz zaman suyu kendiliğinden açan musluklar birkaç senedir restoranlarda, havaalanında ve diğer birçok kamu yapılarında kullanılmakta. Şimdi EZ Faucet ile aynı sistemi evinize taşıyabilirsiniz. Sadece beş dakika içinde monte edilen alet enfraruj sensörle elinizi algılıyor ve suyu açıyor. EZ Faucet 4 AAA pille çalışıyor. Fiyatı: 70 Dolar.

Bilgi için: www.smarthome.com

Düzenli insanlar için

Altında bir bölmesi bulunan klavye, çalışma masası üzerindeki tüm ıvır zıvır gereçleri topluyor. Windows uyumlu klavyenin, beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği bulunmakta. Apple PC’leri ile çalışan klavyenin iki modeli var (PS/2 ve USB). Fiyatı:25 Dolar.

Bilgi için: www.keyboard organizer.com

Dürbünlü dijital kamera

8x21 dürbünlü dijital kamera özellikle doğa çekimleri için çok kullanışlı. 40 fotoğraf dahili bellek veya SD/MMC karta yükleniyor. Kamera dürbünle görünenleri 3.1 megapiksel çözünürlükle çekiyor. Fiyatı: 40 Dolar.

Bilgi için: www.smarthome.com

Akıllı çöp kovası

Bu çöp kovasını açmak için ayağınızla pedala basmak bile gerekmiyor. Çünkü duyarlı alıcıları bulunan çöp kovası elinizin kapağın üzerine gelmesi halinde kendiliğinden açılıyor ve üç saniye sonra da otomatik olarak kapanıyor. Fiyatı: 80 Dolar.

Bilgi için: www.smarthome.com

Titleist Golf kamerası

Zach Webb tarafından tasarlanan bu golf topu tüm atışları kaydeden bir kameraya sahip. Merceğin üzeri tuşlandığı zaman, dört kişiyle oynanan 18 deliklik oyunu kaydediyor ve hataları not ediyor.

Bilgi için: http://asia.cnet.com

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.