« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni ürünler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Üç fonksiyonlu bisiklet

Danimarka’da üretilen triobike bisikletini ihtiyacınıza göre üç farklı şekilde kullanmanız mümkün. Triobike normal bisiklet dışında, yolcu sepetiyle birlikte veyahut da sadece bebek arabası olarak da kullanılabilmekte.

Bilgi için: www.triobike.com

Küçük buluş, büyük kolaylık

Çok basit fikirlerin bazen ne kadar çok işe yaradığını düşündünüz mü hiç? Mesela bu mıknatıslı kase, tamirat işleriyle uğraşanlar için düşünülmüş. Aletleri kaybetmeden işleri tamamlamak için harika bir buluş.

Bilgi için: www.mileskimball.com

Suyunuz ne renk aksın ?

Evet yanlış okumadınız. Hansa firmasının LED’li muslukları, suyun sıcaklığına göre renk değiştiriyor. Sıcak suda resimde gördüğünüz gibi kırmızı ışık yanıyor.

İlginç musluk tasarımlarını görmek için www.hansa.de adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yaza veda edemeyenlere

Sumo güreşçilerinin giysilerini hatırlatan bu şişme su oyuncağı, gerçek bir yaz eğlencesi. İçine giriyor ve su kayağı gibi suyun üzerinde kayıyorsunuz. 360 derece dönerek su üzerinde kayma keyfini yaşatan Sumo tüpünun fiyatı: 120 Dolar.
Bilgi için: www.sportsstuff.com

En ekonomik ve en temiz ızgara

Tamamen güneş enerjisiyle çalışan Solar Sizzler ızgarası için ne kömür, ne gaz ne de başka bir yakıta ihtiyacınız var. Üstelik çevreye de zarar vermiyorsunuz. Fiyatı : 69.95 Dolar. Bilgi için: info@solarsizzler.com

Asansörlü fırın

Siemens firması yepyeni bir fırın tasarımı sundu. LiftMatic olarak satılan fırını kullanmak çok kolay. Tıpkı bir mutfak dolabı gibi duvara asılan fırına yiyecekler tam göz hizasında yerleştirildiği için eğilmeye veya uzanmanıza gerek kalmıyor. Fırının alt kısmı aşağı doğru iniyor, eğer altında şişe vb herhangi bir nesne varsa otomatik olarak duruyor. Firmanın açıklamasına göre fırın alttan açıldığı için ısı kaybı yaşanmıyor.

Bilgi için: www.siemens.com

Mutfak için sterilizasyon aleti

Mutfakta kullandığınız eşyalar her zaman istediğimiz kadar temiz olmaz. Nawooel firması tarafından üretilen mutfak sterilizasyon aleti, kesme tahtası, çatal bıçak ve birkaç havluyu aynı anda sterilize ediyor.

Bilgi için: http://aving.net

Yolculuk için pratik diş fırçası

OHSO firmasının diş fırçası dört parçadan oluşmakta. Diş fırçasını, diş macunuyla birlikte taşımak istediğinizde, fırçayı kabın içine yerleştiriyor ve özel kapakla kapatıyorsunuz. Bu kapağı diş macununun kapağına vidaladığınızda ikisi birleşmiş oluyor. Bilgi için: www.goohso.com

Apple iMac G5 inceldi

Apple firması yeni nesil masa üstü bilgisayarlarını sundu. Yeni modellerin en büyük özelliği daha ince ve kameralı oluşları. "iSight" olarak adlandırılan kamera 640 x 480 piksel (VGA) çözünürlüklü. Kamerayla alınan sabit görüntüler Photobooth yazılım programıyla işlenebiliyor. Firmanın açıklamasına küçük model 17,3cm, büyük model 18,9cm derinliğinde. İki sistemde de 128 MB DDR bellekli ATI Radeon X600 Pro işlemci bulunuyor.

Bilgi için: www.apple.com

Yeni PalmOs-PDA, WLAN ve Bluetooth fonksiyonlu

Yeni PalmOS-PDA Palm TX, dikey ve yatay olarak kullanılabiliyor. Hızlı bir işlemciye sahip aletin 128 MB belleği var. SD-Card girişi sayesinde belleği güçlendirmek mümkün. Aletin en dikkat çekici özelliği İntel’in 312 MHz Xscale işlemcisi. TFT ekranı 320x480 piksel çözünürlük. Özel kalemle kullanılabildiği gibi sanal bir klavyesi de var. Bilgi için: www.palm.com

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler