« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni ürünler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Giyin ve iyi hisset

İngiliz tasarımcı Diana Irani tarafından tasarlanan Re_Medi fashion label giysileri sizi şıklaştırmakla kalmayıp rahatlatacak da. Çünkü giysiler bedeninize belli bir dozda homeopatik ilaç sızdıran özel bir kumaştan üretilmekte. Etki maddeleri ciltten kan dolaşımına ulaşarak kişiyi rahatlatmakta.

Bilgi için: www.popgadgets.com

Kordonlar karışmasın

Birçok kişi artık çantasında walkman, MP3 çalar vb aletler taşıyor ve bunlar genelde kulaklıkla dinleniyor. Kulaklıkların kordonu çantanın içindeki diğer eşyalara dolanması sinir bozucu olabilir. PHOK NYC şimdi kağıt tutacaklarını andıran renkli klipslerle bu soruna bir çözüm getirdi. Dörtlü paketin fiyatı: 9.95 Dolar.

Bilgi için: www.phohnyc.com

Cep telefonunda nostalji

Artık tüm cep telefonlarının farklı modellerde kulaklıkları var. Ama cep telefonunda bir gün klasik telefon ahizesiyle konuşacağınız aklınıza gelir miydi? Retro ahize, Western Electric 500 serisindeki bir modelin birebir kopyası. Nostaljik ahize Motorola, LG ve Samsung gibi bir çok cep modeliyle uyumlu. Fiyatı: 35 Dolar. Bilgi için: www.thinkgeek.com

O çalışsın siz keyfinize bakın

Siz hamakta gazetenizi okurken, Robomower çimleri kendi kendine biçiyor. Bahçenizin eğimli oluşu veya çimlerin cinsi hiç önemli değil. O her yerde çalışıyor. Üstelik işi bittikten sonra da kendi kendine şarj istasyonuna dönüyor. Robomower çim biçme makinesini üzerindeki LCD ekranından ayarlayabiliyorsunuz. Fiyatı: 1850 Dolar.

Bilgi için: www.smarthome.com

Televizyon hayranlarına

Televizyon biçiminde lambalardan oluşan Twist Together Light aydınlatma sisteminin özelliği, altı birimi dilediğiniz gibi değiştirebiliyor olmanız. Karamel ve kahverengi olmak üzere iki renk seçeneği mevcut.

Bilgi için: www.velocityartanddesign.com

Pratik bilgisayar pompası

Bilgisayar başında pisboğazlık edenlerden misiniz? Klavyenin tuşları arasına dökülen kırıntılar ve pislikleri temizlemek ne kadar sinir bozucudur değil mi? xataca firması şimdi ucu fırçalı ve fırçasız olan 4 farklı temizlik başlığına sahip bir hava pompasıyla bu soruna pratik bir çözüm getirdi.

Bilgi için: www.xataca.com

Nano i-pod’a iGuy gövde

Apple’ın Nano modeli piyasaya çıkar çıkmaz, aksesuar üreticileri de devreye girdi. İGuy gövdesi şimdi iPod Nano için de üretildi. Yeni gövde şık bir aksesuar olmanın ötesinde Nano’yu koruyor da. Fiyatı: yaklaşık 35 Dolar.

Bilgi için: www.speckproducts.com

Sınırsız bellek

PSP’nin başarılı çıkışının ardından Sony şimdi oyun meraklılarına, oyun konsolüne uygun bellek kapasitesini de sundu. Ürün üç Memory Stick, 265MB, 512MB ve bir GB Pro DuoOdan ibaret. Fiyatı: 39,90 ila 99.00 Avro arasında değişmekte.

Beş panelli dev ekran

Liebermann firmasının Athen serisindeki dev ekran beş LCD panelden oluşuyor. Çözünürlüğü 19.200x24000 piksel olan ekran üçboyutlu görüntü özelliğine sahip. Alüminyum gövdesiyle de şık bir tasarım örneği.

Bilgi için: www.go-l.com/monitors/athens

40 yaş üzeri kol saati

Kırk yaşını aşanlar bilirler, eskiden kolayca okunan küçük yazılar bulanıklaşır. İlk başlarda gazete, kitap ya da bir broşür uzaklaştırılarak okunmaya çalışılır ancak bir müddet sonra gözlük kaçınılmaz hale gelir. Fakat gözlük her zaman kullanışlı olmayabiliyor. Mesela restorandaki loş ışıkta mönüyü okurken...İBEAM kuruluşunun koleksiyonunda şimdi orta yaşlılar için özel bir kol saati yer almakta. Kol saatinin kadran camı açılarak ışıklı bir büyüteç haline geliyor. Acil durumlar için iyi bir çözüm gibi.

Bilgi için: www.ibeamtime.com

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler