Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni ürünler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İkonlu telefon

İnsanları
sevimli hayvanlara benzetmek gibi bir alışkanlığınız varsa AT&T’nin E5965C adlı kablosuz telefonu tam size göre. Telefonun görüntü kütüphanesinden seçeceğiniz sevimli bir ikon, arayan kişinin kimliğini gösterecek. Fiyatı 200 dolar.

Bilgi: telephones.att.com

Kullanıma hazır eldiven

WIlson
’ın A900 3X eldivenleri açık bir cep içinde sunuluyor. Dolayısıyla alıp takması son derece kolay. Fiyatı 123 dolar.

Bilgi: wilson.com

Hem akıllı hem de öğretici kamera

Bugünün
akıllı kameraları iyi bir görüntü için her türlü donanıma sahip. Ancak HP’nin Photosmart R707 kamerası aynı zamanda nasıl iyi resim çekileceğini de öğretiyor. Fiyatı 350 dolar.

Bilgi: hp.com

Medya yöneticisi

Iomega
’nın dışarıdan takılan CD-RW/DVD-ROM Plus 7-in-1 Card Reader adını verdiği kart okuyucusu, neredeyse her türlü ortama kaydedilmiş veriyi okuyabilme özelliği taşıyor. Fiyatı 130 dolar.

Bilgi: iomega.com

Bıçakları çabuk değişen testere

Porter
-Cable’ın yeni dairesel testeresinde Quik-Change bıçaklarını değiştirmek için yapacağınız tek şey bir topu çevirmek. Fiyatı 130 ile 150 dolar arasında değişiyor.

Bilgi: porter-cable.com

Çok yönlü güneş şarjörü

GMT
’nin Solar Powered Cell Phone Charger’ı enerjisini güneşten alan bir cep telefonu şarjörü. En önemli özelliği, çaşitli marka cep telefonlarına uyumlu olması. Şarjörün kordonu ayrıca dizüstü bilgisayarınızın USB girişinden de beslenebiliyor. Fiyatı 25 dolar.

Bilgi: gmtems.com

Dijital polaroid

Polaroid
Image 1200’in 1.5 inç’lik LCD ekranında gördüğünüz görüntü, bir tuşa bastığınız anda elinizde. Fiyatı 130 dolar.

Bilgi: polaroid.com

Balıklara yaşam şansı yok!

Navman
Trackfish 6600 sualtında balıkları ve balık sürülerini izlemenizi sağlayan bir cihaz. Ekranda görüntünün üzerine zoom yapabiliyorsunuz. Fiyatı 1.900 dolar.

Bilgi: navman.com

Hands-free telefon ekranı

Otomobilinize
taktığınız Parrot’un CK3 100 Advanced Car Kit’inin ekranı, Bluetooth’lu telefonunuza gelen çağrının kimden geldiğini gösteriyor. Fiyatı 275 dolar.

Bilgi: www.parrot.fr

HDTV kaydedici

LG
’nin LGXBD420 cihazı dünyanın ilk, sabit sürücülü ve programlanabilir Blu-ray (mavi-ışın) kaydedicisi. Gücü 200GB. Fiyatı henüz belirlenmemiş.

Bilgi: lge.com

Küçük ama hızlı matkap

Taser
’in X26 adını verdiği matkabı önceki modellere göre daha hızlı delebiliyor. Üstelik cihaz yüzde 60 oranında daha az yer tutarken, çok daha hafif. Fiyatı 1.000 dolar.

Bilgi: taser.com

Hafif ve elektrikli

Dahon
’un 2005 Roo-EL bisikleti dünyanın en hafif elektrikli bisikleti. Bir diğer özelliği de katlanabilir olması. Yaklaşık 15 kilo ağırlığındaki bisiklet tek dolumla 50 kilometre yol kat edebiliyor. Fiyatı henüz saptanmamış.

Bilgi: dahon.com

Hem bot hem pantolon

Sığ
sularda, suyun içine girerek balık avlayanlar için üretilen pantolonların üzerine ayrıca uzun bot giymeye artık gerek kalmadı. Orvis’in Tailwaters XT adın verdiği balıkçı pantolonları, ayakkabısı ile üretiliyor. Fiyatı 380 dolar. Bilgi: orvis.com

Balıkları ürkütmeyin!

Pure
Grafiber adı verilen kamuflaj yüzgeçleri ile yüzerseniz, balıklar sizi kendilerinden biri sanıp kaçmazlar. Böylece yakınlarına kadar sokulup mükemmel görüntüler alabilirsiniz. Fiyatı 300 dolar.

Bilgi: sporasubusa.com

En parlak ışıklı el feneri

Pelican
’ın M8 LED el feneri, ışığın dağılmasını önlemek için ışığı bir aynadan yansıtıyor. Dolayısıyla fenerin ışığı piyasalardaki rakiplerinden en az 33 misli daha parlak. Fiyatı 95 dolar.

Bilgi: pelican.com

Mini motosiklet

Geleceğin
motosiklet yarışçılarını yetiştirmek için tasarlanan Honda Minimoto Sport Racer adlı mini motosiklet, kesinlikle bir oyuncak değil. Saatte 16 kilometre hıza çıkabilen motosiklet, çocukların can güvenliği için ancak özel pistlerde kullanılabilir. Fiyatı 200 dolar.

Bilgi: toyquest.com

Jaguar’dan station wagon

Jaguar
da geniş aile arabası modasına kayıtsız kalamayarak X-Type Estate Station Wagon modelini geliştirdi. Şimdilik yalnızca Avrupa piyasalarında boy gösterecek. Fiyatı 40.000 dolar.

Bilgi. Jaguar.com

Yaz, çevir ve gönder

Siemens
’in PenPhone adlı kalem şeklindeki cep telefonu, içinde el yazısı tanıyan bir program barındırıyor. Böylece el yazınızla yazdığınız mesajları bir tuşa basarak istediğiniz kişiye gönderebiliyorsunuz. Fiyatı henüz saptanmamış.

Bilgi: siemens.com

Maksimum kapasiteli sürücü

LaCie
, dünyanın ilk 1-terabyte’lık dışarıdan takılan sürücüsü. Diskleri daha büyük. Fiyatı 1.200 dolar.

Bilgi: lacie.com

Askeri Zodiac

Amerikan
Askeri Kuvvetleri için geliştirilen Zodiac CZ7 botunun güvertesi, darbe emici bir malzemeden yapılmış. Ayrıca gövdesinin suyun altında kalan sert kısmı, şişme borda ile çevrili. Fiyatı 195.000 dolar.

Bilgi: zodiac.com

Bunları da Beğenebilirsiniz