« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni ürünler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kayıt yapabilen televizyon

Sharp
’ın Open Aquos televizyon cihazı içindeki PVR sayesinde istediğiniz programı kaydedebiliyor ve ileri bir tarihte izlemenizi sağlıyor. Fiyatı 1.400-1.900 dolar.

Bilgi için: sharpusa.com

Bukalemun gibi TV çerçevesi

Philips
Ambilight flat-screen televizyonunun çerçevesi izlediğiniz görüntünün renklerine uyumlu olarak renk değiştiriyor. Böylece görüntü derinlik kazanıyor. Fiyatı 9.500 dolar.

Bilgi için: philips.com

Tablo yerine televizyon

RCA
Scenium arkadan projeksiyonlu yüksek yoğunluklu bir televizyon cihazı. Ancak o kadar ince ve hafif ki rahatlıkla duvara asabilirsiniz. Fiyatı 9.000-10.000 dolar.

Bilgi için: rca.com

Motorola’dan FRS radyo

Motorola
Talkabout T5SOL FRS iki yönlü telsizi özellikle arazide çalışanlar için tasarlanmış. Pilleri güneş enerjisi ile dolduğu için pil bitmesi sorunu da yaşanmıyor. Fiyatı 90 dolar.

Bilgi için: motorola.com

Walkman’de Sony klasiği

Sony’nin HI-MD Walkman MZ-NHF800 cihazı 1 gigabyte diski ile kilometrelerce yol yürürken kesintisiz müzik dinlemenize olanak tanıyor. Fiyatı 250 dolar.

Bilgi için: sony.com

Anahtarlık şeklinde video kamera

Philips
’in Key019 adını verdiği bu anahtarlık şeklindeki video kamerası ile hiçbir görüntüyü kaçırmayacaksınız. Üstelik insanlar anahtarlığınız ile oynadığınız sanıp, kameraya çekildikleriniz anlamayacaklar. Fiyatı 250 dolar.

Bilgi için: philips.com

Dünyanın en küçük cep telefonu

NEC
N900 cep telefonu dünyanın en küçük cep telefonu olduğu gibi içinde de bir kamera barındırıyor. Şimdilik yalnızca Çin ve Japonya’da satılıyor.

Bilgi için: nec.com

‘Açıl susam açıl’

Stanley
’in FatMax alet çantası ‘açıl’ deyince açılıyor. Dışından belli olmayacak kadar geniş bir iç hacmi olan alet çantası, son derece zekice tasarlanmış iç bölmelere sahip. Fiyatı 30 dolar. Bilgi için: stanleytools.com

Dizüstü için yeni enerji kaynağı

Mousepad
görünümündeki bu ince ve hafif piller, siz çalışırken dizüstü bilgisayarınızın boş aküsünü dolduruyor. Fiyatı 500 dolar.

Bilgi için: voodoopc.com

Çocuklar için yapı elemanları

K’nex
ile resimde görülen 1.5 metre boyundaki kuleyi inşa edebilir, sonra bir top darbesiyle yerle bir edebilirsiniz. K’nex yapı elemanları çocukların üç boyutlu hayallerini gerçeğe dönüştürürken eğlenmelerini de sağlıyor. Fiyatı 100 dolar.

Bilgi için: knex.com

Pili tükenmeyen dizüstü

Sharp
’ın Actius MM20 dizüstü bilgisayarı hafifliği, uzun ömürlü pilleri ve üstün performansı ile dizüstü piyasasının son gözdelerinden. Fiyatı 1.500 dolar.

Bilgi için: sharpusa.com

Bosch’tan dairesel testere

Kalın
döşeme tahtalarını artık kolayca kesebileceksiniz. Bosch’un CS20 dairesel testeresi ile bileğinizi zorlama ve eğri kesme riski ortadan kalkıyor. Fiyatı 140 dolar.

Bilgi için: boschtools.com

Bluetooth’lu kulaklık

GN6110
Bluetooth kulaklık gerek cep telefonu, gerekse ofis telefonları ile uyumlu. İkisi ile de sorunsuzca çalışan kulaklık ses kalitesi ile göz dolduruyor. Fiyatı 300 dolar.

Bilgi için: gnnetcom

100 yıl dayanan fotoğraflar

Epson
’ın PictureMate adını verdiği yazıcısı ile basılan dijital fotoğraflar yaklaşık 100 yıl dayanma garantisine sahip. Fotoğrafların bu kadar uzun ömürlü olmasının gizi pigment-bazlı fotoğraflarda saklı. Fiyatı 200 dolar.

Bilgi için: epson.com

Hız artıran mayo

Try
Aqua Shift mayoları sudaki sürtünmeyi yüzde 10 oranında azaltarak yüzücünün daha hızlı yüzmesini sağlıyor. Mayonun en önemli özelliği dikişsiz olması. Fiyatı 100-250 dolar.

Bilgi için: tyr.com

Arabanız için üçü bir yerde

Pioneer
AVIC-N1, aracınızın radyo için ayrılan bölümüne sığabilecek büyüklükte bileşik bir cihaz. Hem radyo, hem video, hem de navigasyon cihazı olarak hizmet veriyor. Fiyatı 2.200 dolar.

Bilgi için: pioneerusa.com

Goodyear’dan güvence

Ne yağmur, ne de kar bu lastiğin yol tutuşunu etkilemiyor. Üç-yivli tasarım, lastik piyasasında bir ilk’in habercisi. Fiyatı 75-135 dolar.

Bilgi için: goodyear.com

Mercedes’ten güç gösterisi

Mercedes-Benz SLK, yeni tasarımı ve güçlü ve büyük motoru ile bir sanat eseri olmasa da bir güç göstergesi. Fiyatı daha belli değil.

Bilgi için: mbusa.com

Yeni yürüyenler için oyun parkı

Yürümeye
yeni başlayan çocukları parmaklıklı oyun parklarına hapsetmek yerine bu çadıra tıkarsanız, kendilerini daha özgür hissedebilirler. Fiyatı 150 dolar.

Bilgi için: gracobaby.com

DJ’ler için video konsolu

DJ
’ler bundan böyle müziğin yanısıra görüntü miksajı da yapabilecekler. Pioneer Electronics’in DVJ-X1 cihazı ile diskotekler görüntü bombardımanına tutulacak. Fiyatı 3.300 dolar.

Bilgi için: pioneerprodj.com

Bunları da Beğenebilirsiniz