« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni seri başlıyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin, yarın akşam oynanacak Trabzonspor maçı ile yeniden çıkışa geçeceğini iddia eden Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım, ‘‘Özlenen F.Bahçe yeniden alkışlacak’’ dedi.

<ı>F.Bahçe Stadı'na dönüş

Fenerbahçe Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım, Trabzonspor maçıyla yeni bir seri yakalayacaklarını iddia etti. Yıldırım, uzun bir süre sonra kendi saha ve seyircisi önüne çıkacak futbolcuların şampiyonluk yarışındaki iddiasını sürdürmesi için mutlaka kazanmak zorunda olduğunu söyledi.

<ı>Kötü günler bitti

Ligin ikinci yarısına başlamadan önce teknik direktör Joachim Löw ile yaptığı görüşmelerde takımın zaman inişli çıkışlı grafik çizeceğinin konuşulduğunu söyleyen Yıldırım, ‘‘Kötü dönemi geride bıraktık. Sakatlara, cezalılara sığınmayacağız. Bundan böyle F.Bahçe gibi oynayacağız’’ dedi.

<ı>Kimseden korkmuyoruz

Yıldırım, Trabzonspor maçı için herhangi bir özel primin söz konusu olmadığını ifade ederek sözlerini şöyle noktaladı: ‘‘Kimseden çekinmiyoruz. Taraftarımızın da desteğiyle üç puanı alacağız. Artık rakiplerimiz bizden korkmalı. Özlenen Fenerbahçe bu haftadan itibaren yine alkışlanacaktır.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler