« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni sayfa açın

Galatasaray Teknik Direktörü, Real Sociedad yenilgisiyle bozulan moralleri düzeltmek amacıyla düzenlediği toplantıda, ‘‘Bir kaza daha istemiyorum. Kafanızdaki her şeyi silin ve yalnızca A.Sebat maçını düşünün’’ dedi.

Alper MERT
SON GÜNCELLEME
Şampiyonlar Ligi'nde Juventus'tan sonra Real Sociedad'a da yenilen G.Saray'da bozulan moralleri düzeltmek için teknik direktör Fatih Terim büyük çaba harcıyor. Tecrübeli teknik adam, sarı kırmızılı takımın bu akşam A.Sebatspor'la oynayacağı lig maçı öncesi oyuncularına hitaben yaptığı konuşmada, ‘‘R.Sociedad maçı geride kaldı. İyi oynamamıza rağmen bir kazaya kurban gitik. A.Sebat maçında yaşanacak bir kaza onarılması güç hasarlar verir’’ diye konuştu. Ve şöyle devam etti:

Rakibi küçümsemeyin

‘‘Akçaabat Sebatspor, ligin dibinde. Ancak, bu onların kötü takım olduğu anlamına gelmez. Rakibi kesinlikle küçümseyip, hafife almayın. Yoksa zararlı çıkarız. Hafta içinde hak etmediğimiz olaylarla karşı karşıya kaldık. Bu hafta artık yeni bir sayfa açmak zorunda olduğumuzu hepiniz biliyorsunuz. R.Sociedad maçını deplasmanda kazanacağınız bir maçla telafi edebilirsiniz.

Sadece Sebat’ı düşünün

A.Sebat'a puan kaybederseniz bu, haftalarca konuşulur. Sonuç itibariyle lig maçı bizim açımızdan konum itibariyle önemli. Şampiyonlar Ligi'nde alınacak 3 puana kadar kaybedeceğimiz her puan bizi olumsuz yönde etkileyecektir. Kafanızdan her şeyi silin, sadece A.Sebatspor'la oynayacağımız maçı düşünün. Hakemle uğraşmak yok. Sadece futbol görmek istiyorum.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz