« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni rota maraksı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Feldkamp, G.Birliği'nin Cezayirli golcüsünü istedi

Beşiktaş yönetimi, geçen sezon 7 gol atan Marakşi'yi, Başkent kulübünden resmen istedi. Feldkamp, Kocaelisporlu Ahmet Dursun ve Hollandalı Van Eck'in transferlerini de yeniden gündeme getirdi.

<ı>Ucuz ve kaliteli

Mali sorunlar nedeniyle yabancı transferinde umduğunu bulamayan Beşiktaş, zorunlu olarak fiyatı ucuz olan futbolculara yöneldi. Forvete takviye yapılmasını isteyen Feldkamp, Gençlerbirliği'nin Cezayirli golcüsü Marakşi'nin alınmasını isterken, Kocaelisporlu Ahmet Dursun ile de yeniden temasa geçilmesini talep etti.

<ı>23 yaşında

Beşiktaşlı yöneticiler, Feldkamp'ın raporu doğrultusunda Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ile görüşerek, Marakşi'yi resmen istediler. Cavcav'ın, siyah beyazlılara, ‘‘Şartlarda anlaşırsak, verebiliriz’’ dediği öğrenildi. Cezayir Milli Takımı'nda da oynayan Marakşi, 23 yaşındaki Marakşi geçen sezon 7 gol atmıştı.

<ı>Yetenekli ama...

Top tekniği yüksek olan Marakşi'nin olumsuz yanı ise ülkesine gittiği zamanlarda geç dönmesi ve zaman zaman disiplinsiz davranışlarda bulunması. Beşiktaş yönetimi daha önce de talip olduğu ancak pahalı olduğu gerekçesiyle vazgeçtiği Kocaelisporlu Ahmet Dursun için de yeniden çalışmalara başladı.

<ı>Van Eck sürprizi

Körfez ekibi, bonservis fiyatında indirim yaptığı taktirde Ahmet Dursun transfer edilecek. Bu arada Beşiktaş'ın transferinden vazgeçtiği diğer futbolcu Hollandalı Van Eck'in, kulübü Nürnberg'e rest çekerek, ‘‘Beni Beşiktaş'a satmazsanız, antrenmanlara çıkmam’’ dediği öğrenildi. Kalli dün Van Eck ile görüştü.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz