Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Yeni PlayStation bu mu

  chip.com.tr
  17 Temmuz 2012 - 12:47Son Güncelleme : 17 Temmuz 2012 - 12:49

  Herkes Playstation 4'ü beklerken ortaya çıkan bu fotoğraf, kafaları karıştıracak cinsten...

  Bir süre önce piyasaya sızan yeni PS3 modeli bir kez daha gündeme oturmayı başardı. Slim bir model olması beklenen yeni PS3'ün ilk görüntüleriyse çok geçmeden teknoloji dünyasına sızdı.

  Sony'nin Brezilyalı bir telekomünikasyon düzenleyicisi olan Anatel'e gönderdiği söylenen bu cihaz, birçok farklı internet sitesine anında sızdırıldı. Fotoğraflanan olası yeni PS3 ultra slim modeli, hali hazırda bulunan PS3 slim'den çok da farklı gözükmüyor. Yine de iki cihaz arasında bazı büyük değişiklikler de yok değil...

  Bunların başında fotoğraflanan cihazın gerçekten ufak bir ebata sahip olması yer alıyor. Kullandığı disk yuvasıysa tıpkı laptoplarınkine benziyor. Ayrıca daha önce hiç rastlanmamış bir kasa yüzeyine sahip olan yeni PS3, tamamen tırtıklı bir kasa kaplamasına sahip.

  Anatel'in internet sitesinde bulunan veritabanına göreyse Sony Brasil bu yeni cihaz için üç farklı modelin patentini alma peşinde... 16GB, 250GB ve 500GB olarak belirlenmiş olan yeni cihazların, bilinen PS3'lere göre en büyük farklılığı sadece boyutunda olacak. Sony'nin yapmaya niyetlendiği 16GB'lık konsolun, Microsoft'un ürettiği 4GB'lık Xbox 360 S'e bir cevap olacağı da üzerinde durulan bir diğer konu.

  Pek tabii şu ana kadar çıkan tüm bu görseller sahte olabilir zira Sony her yere dağılmış olan bu fotoğraflar hakkında halen herhangi bir açıklamada bulunmadı.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı