ADANA HABERLERİ

Yeni: “Önceliğimiz İstikrarın Devamını Sağlamak”

IHA
06.07.2015 - 12:23Son Güncelleme : 06.07.2015 - 12:24

AK PARTİ ADANA İL BAŞKANI FİKRET YENİ, "İSTİKRAR, ÜLKEMİZ İÇİN YAPILABİLECEK HER ŞEYİN VAZGEÇİLMEZ ÖN ŞARTI OLARAK İLK GÜNKÜ GİBİ HALA KARŞIMIZDA DURMAKTADIR" DEDİ.

IHA

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, önceliklerinin istikrarın devamını sağlamak olduğunu söyledi.
Yeni, yaptığı açıklamada, istikrarın, ülke için yapılabilecek her şeyin vazgeçilmez ön şartı olduğunu belirterek, istikrarı sürdürme heyecanıyla dünyanın en parlak projelerini hayata geçirme aşkı içerinde olduklarını ifade etti. Yeni, “İstikrarı, hizmetlerimizin üzerine ilave ederek, milletçe yolumuza devam etmek zorundayız. İstikrarı sürdürmeliyiz, çünkü 13 yıldır sağlam temellerin tuttuğu şeyleri kaybetmeye milletimiz izin vermeyecektir. AK Parti Türkiye’yi tam 13 yıldır istikrar ve büyüme içinde tutmayı başarabilen bir partidir. 2000 ve 2001 krizlerinin yol açtığı depremin ardından, AK Parti, bu kuru toprakları, yani Türkiye’yi adeta mümbit alanlara çevirdi. 2002’den sonra, istikrar yılları boyunca yavaş yavaş her şey yoluna girmiş, Türkiye zenginleşmeye, uluslararası alanda itibar kazanmaya başlamıştır. Yine, milletçe sahip olduklarımızı geliştirmemiz ve gelecek için daha büyük umutlar beslememiz yine istikrara bağlıdır. İstikrar, uzun süren çabalarla oluşmuş muhteşem bir eserdir” dedi.
Türkiye’nin sahip olduğu en değerli hazinelerden birinin de istikrar olduğunu söyleyen Yeni, şunları kaydetti:
“Çünkü kendi kendini yöneten milletimiz, özgüven ile dünyaya iyi bakan bir toplum olarak 13 yıldır sürekli yükselmiştir. Türkiye’yi tek parça halinde tutacak uzlaşmayı 2002’den buyana AK Parti gerçekleştirdi. AK Parti her daim Türkiye partisi sıfatıyla Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünü tek başına temsil etmeyi başardı. Haziran seçimlerinin en çok üzerinde durulacak sonucu, AK Parti’nin Türkiye’nin her bölgesini eşit temsil kabiliyeti olan parti olmasıdır. Toplumun enerjisini, zamanını, imkanlarını büyümeye, zenginliğe ve huzura doğru yönlendirmek AK Parti’nin öncü işidir. Halkımız belirli bölgeleri temsil edenleri değil, orantısal olarak bütün Türkiye’yi temsil eden AK Parti’ye teveccüh ediyor.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Yeni: “Önceliğimiz İstikrarın Devamını Sağlamak” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Temmuz 2015 tarihinde saat 12 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeni: “Önceliğimiz İstikrarın Devamını Sağlamak” haberi güncellenecektir.

  ADANA NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   04:44
  • Guneş
   06:19
  • Öğle
   12:42
  • İkindi
   16:09
  • Akşam
   18:45
  • Yatsı
   20:08
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı