BALIKESİR HABERLERİ

Yeni Kademe Binası Hizmete Hızlı Başladı

IHA
06.08.2015 - 17:07Son Güncelleme :

SINDIRGI'DA BELEDİYE ARAÇLARININ BAKIM VE ONARIMI İÇİN KADEME BİNASI İNŞAA EDİLDİ

IHA

Balıkesir’in Sındırgı Belediyesi araçlarının bakım, onarım ve kontrolleri için kademe binasını inşa etti.
Sındırgı’da yeni kademe binasında bank, çöp konteynırı, araç bakım ve tamiratına başlandı. Kademe binasında bulunan atölyeler, üretime başlayarak sorunların kısa sürede çözüme kavuşmasında etkili olacak. Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde merkeze uzak mahallere de hızlı ve kaliteli hizmet edebilmek için Sındırgı Belediyesi tarafından Kumluca mevkiinde temeli atılan yeni kademe binasının yapımı sona erdi. Yeni kademe binasında atölyelerde üretime başlandı. 5 Bin 600 metrekare alan üzerine inşa edilen kademe binasında personelin dinlenebileceği oda, yemekhane, mescit, duş ve tuvaletlerin yer alacağı belirtildi. Binada ayrıca idari odalar ile toplantı salonu ve malzeme depolarının da bulunacağı ifade edildi. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş; “Ana prensibimiz personelimizin çalışma koşul ve standartlarını ne kadar iyileştirebilirsek, alacağımız verimin de o kadar iyi olacağını düşünüyorum. Fen işlerimizin daha önce kullandığı bina itfaiye ile bir arada bulunuyordu. Yaptığımız yeni bina, personelimizin daha rahat edebileceği ve kullanışlı bir mekan oldu. Belediye araçlarımızın kartoteksi (özlük dosyası) olacak. Düzenli takipleri yapılacak. Maddi ve zamandan tasarruf edilecek bir yol izleyeceğimizi düşünüyorum. En azından bakımları için dışarı gidecek araçların ön bakımlarının kendi bünyemizde yapılmasını, nelere gereksinimi olduğunu tespit edebileceğiz” dedi.
Balıkesir’in Büyükşehir olmasıyla birlikte hizmet ağının geliştiğini ve bu nedenle daha iyi ve daha kaliteli hizmet edebilmek için yeni bir kademe binasının yapılmasının elzem olduğunu ifade eden Başkan Yavaş; “Büyükşehir’e itfaiyenin de geçmesiyle beraber itfaiye ağında bulunan kadememiz Balıkesir yolu üzerindeki mekanına çok yakın bir süre içinde taşındı. Buradaki asıl amacımız Sındırgı Belediyesinin bazı ihtiyaçlarını kendi bünyesinde karşılamasını amaç ediniyoruz. Bunların başında özellikle bank ihtiyaçlarımız var. Bünyemizde bulunan demir doğramacı ve marangozlarla beraber bank ihtiyacımızı, çöp konteynırı imalat veya bazı tamirat kısımları kademe binamızda yapılmaya başlandı” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Yeni Kademe Binası Hizmete Hızlı Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Ağustos 2015 tarihinde saat 17 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeni Kademe Binası Hizmete Hızlı Başladı haberi güncellenecektir.

  BALIKESİR NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   06:07
  • Guneş
   07:50
  • Öğle
   13:05
  • İkindi
   15:41
  • Akşam
   17:59
  • Yatsı
   19:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı