« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni hedef Taylor

Beşiktaş, Zapotocny ve Sivok’un bonservislerinde sorun çıkınca, Emre Belözoğlu’nun takım arkadaşı ile temasa geçti. G.Birliği’nin stoperi Tuna ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ta yeni hedef Steven Taylor... Siyah beyazlılar, başkan Yıldırım Demirören ve menajer Sinan Engin’in prensip anlaşmasına vardığı Udinese’nin iki Çek futbolcusu Zapotocny ve Sivok’un bonservis ücretinde sorun çıkınca, Emre Belözoğlu’nun Newcastle United’daki takım arkadaşına yöneldi. İngiltere Ümit Milli Takımı’nın formasını 25 kez giyen 22 yaşındaki Steven Taylor’un maliyetinin 2.5 milyon Euro olması siyah beyazlıları harekete geçirdi. Genç futbolcunun menajeri ile temas kuran siyah beyazlılar, bu transferin gerçekleşmesi için çalışmalara başladı.

İlk imza Tuna’dan

Beşiktaş Yönetimi, teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın transfer listesinde yer alan G.Birliği’nin defans oyuncusu Ayhan Tuna Üzümcü ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Genç futbolcuya 300 bin YTL garanti ücret ve maç başı 15 bin YTL ödeneceği belirtildi. Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, Tuna Üzümcü’nün transferinin borsaya bildirildiğini açıklarken, "Yönetim olarak teknik heyetimizin istediği tüm oyuncuları kadromuza katıyoruz. Yeni sürprizlerimiz var" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler