« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni hedef: Necati Ateş

Sarı-lacivertli yöneticiler yerli golcü transfer etmek için bir kez daha Galatasaray’ın kapısını çaldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Her yerde rekabet
Fanatik gazetesinin haberine göre, Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki ezeli rekabet sadece sahada değil, transferde de yaşanıyor. Daha önce Ümit Karan’a teklif yapan ama bu transferi sonlandıramayan Sarı-Lacivertliler, şimdi de Aslan’ın bir diğer yıldızı Necati Ateş’e kancayı taktı... Fenerbahçeli yöneticilerin, Sarı-Kırmızılılar’ın Almanya ve İsviçre kampında gözden düşen milli oyuncunun menaceri Harun Aslan’ı telefonla arayarak “Bu oyuncunun işini hemen bitirmeni istiyoruz” dediği öğrenildi.

Deivid büyük sorun!
Teknik Direktör Arthur Zico’nun yönetimle bir araya gelerek, vatandaşıyla ilgili “Deivid’i göndermenizi kesinlikle istemiyorum. Golcü almak istiyorsanız, yerli bir yıldız alın” dediği kaydedildi. Yöneticilerin bu nedenle önce Ümit Karan için nabız yokladıkları, bu transfer gerçekleşmeyince Necati Ateş’e yöneldikleri ortaya çıktı. İki oyuncunun da menacerliğini yapan Harun Aslan’ın ise Galatasaray kulübü yetkilileriyle bir araya geldiği ve bu transferi bitirmek için uğraş verdiği bildirildi.

Kalli de onay verdi
Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp da hazırlık döneminin başından beri Necati Ateş’e sıcak bakmadığının sinyalini veriyordu. Zira ilk hazırlık maçında tecrübeli golcüye takımda yer vermeyerek, “Sahaya sürdüğüm takım ilk 11’im olacak” demişti. Bochum maçında da isteksiz görüntüsüyle hocasından olumsuz puan alan Necati için Feldkamp’ın yönetime, “Takıma katkısı istediğim gibi değil. Onu gönderebilirsiniz” şeklinde rapor verdiği belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz