ÇANAKKALE HABERLERİ

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı Yapıldı

IHA
26.08.2015 - 12:18Son Güncelleme :

YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAZIRLIK TOPLANTISI, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ZÜLKÜF MEMİŞ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.

IHA

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme ve 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı, Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Maarif Müfettişleri Başkanı, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Eğitim Uzmanları ile Merkez İlçe okulöncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve yan kuruluş müdürleri katıldı. Toplantıda, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı, yapılan projeler ile Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG), Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçları açısından değerlendirilirken, 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı çalışmalarının da planlaması yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş’in açılış konuşması ile başlayan toplantıda, ‘Okullarda Yapılan Çalışmalar Sunusu’, ‘İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgilendirme Sunusu’, ‘İl Milli Eğitim Müdürlüğü Etkinlikler Videosu’ izlendi, TEOG, YGS, LYS sonuçları istatistiki veriler doğrultusunda İl, İlçe ve okullar bazında değerlendirildi. 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı’nda açılacak Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile ilgili açıklama yapan Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş; çalışmaların Türkiye’nin her tarafında eş zamanlı olarak Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü E-Kurs Modülü üzerinden yürütüleceğini belirterek, öğrenci ve velilerin bilgilendirilmesinin ve doğru yönlendirilmesinin önemine dikkat çekti. Toplantının 2. bölümünde TEOG Sınav sonuçları İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Temel başkanlığında ortaokul müdürleri ile; YGS ve LYS sonuçları İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Bünyamin Uruç başkanlığında lise müdürleri ile detaylı şekilde değerlendirilerek 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı çalışmaları planlandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Yeni Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ağustos 2015 tarihinde saat 12 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeni Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

  ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   06:13
  • Guneş
   07:57
  • Öğle
   13:11
  • İkindi
   15:46
  • Akşam
   18:03
  • Yatsı
   19:35
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı