YOZGAT HABERLERİ

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri mazlumun yanında

DHA
31.03.2016 - 10:02Son Güncelleme :
DHA

Harun GÖKÇEOĞLU/YOZGAT, (DHA)- YOZGAT Yardım Platformu tarafından, başta Suriye olmak üzere mazlum milletler için ‘Haydi Yozgat Yardım Zamanı’ sloganı ile başlatılan yardım kampanyasına, Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun’da katıldı.

Yozgat Cumhuriyet Meydanda kurulan yardım çadırını ziyaret eden Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, maddi destekte bulunarak, yardım malzemelerinin götürülmesi için gerekli nakliye giderlerini karşılayacağını söyledi. Hayrat İnsani Yardım Vakfı Sorumlusu Ahmet Kır'dan kampanya hakkında bilgi alan Coşkun, bu kampanyanın Yozgat'ta bu güne kadar yürütülen en önemli yardım kampanyalarından bir tanesi olduğunu belirterek, “Yardım Platformu'nun 'Haydi Yozgat Yardım Zamanı' parolasıyla başlattığı kampanyaya Yozgatlı'nın sonuna kadar sahip çıkacağına şüphemiz yok. Görüyoruz ki insanlar gücü nispetinde mazlum kardeşlerinin yanında oluyor. Böylesine kutlu, hayır dolu, mübarek bir organizasyon da biz de yer alalım istedik. Önce dualarımız sonra imkanlarımız nispetinde kampanyanın yanında ve destekçisi olacağız. Bu güne kadar yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projelerinin temelini her zaman insana hizmeti Hak'a hizmet olarak belirledik. Bu doğrultuda yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Hayrat İnsani Yardım Vakfı Sorumlusu Ahmet Kır'ın, Yozgat'tan mazlum milletlere,  plaka kodu olan 66 TIR dolusu yardım göndermeyi hedeflediklerini hatırlatması üzerine, Coşkun, 66 TIR’ın nakliye giderlerini de karşılayacaklarını söyledi.

FOTOĞRAFLI

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri mazlumun yanında hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 10 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri mazlumun yanında haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı