Dünya Haberleri

  Yeni Çakmaktaş Ailesi

  Hürriyet Haber
  24.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ABD first lady'si Hillary Clinton ile halefi Laura Bush arasında feci bir ağız dalaşı yaşandı. Hillary Clinton, Teksaslı Bushlar için ‘Çakmaktaş Ailesi, Laura için de ‘Taş Devri’nden kalma' benzetmesini yaptı. Laura ise seks skandalını 8 milyon dolara bir kitapta toplayacak olan Hillary için ‘O kadın para için herşeyi yapar’ diye sert çıktı.

  BEYAZ Saray devir teslime hazırlanırken first lady Hillary Clinton ile halefi Laura Bush feci kapıştı. ABD Başkanı Bill Clinton'un eşi Senatör Hillary, yeni ABD Başkanı George Bush'un Laura için ‘Taş Devri’nden kalma' dediği iddia edildi. Laura Bush da Monica Lewinsky seks skandalını 8 milyon dolar alarak kitap haline getirecek olan Hillary Clinton için ‘bir mazoşist olmalı’ dedi.

  New York'tan senatör seçilen Hillary Clinton'ın aksine Laura Bush, kendi halinde, sakin ve mütezavi bir first lady imajı çiziyor. Siyaseten çok aktif biri olan Hillary Clinton'dan sonra, Laura Bush'un Washington için daha klasik ‘first lady’ olması bekleniyor.

  Laura Bush, geçtiğimiz günlerde eşi George W. Bush, ABD Başkanı Bill Clinton ile görüşürken, kendisi de Beyaz Saray'da Hillary ile bir araya geldi. Kayınpederi George Bush'un başkanlık döneminden Beyaz Saray'a aşina olan Laura Bush, başkanlık konutunu epey değişmiş gördüğünü belirtirken, iki first lady, kameralar önünde el ele tutuşarak samimi bir görüntü sergilediler.

  Ancak daha önce Demokrat Parti Başkan adayı Al Gore'un eşi Tipper ile Laura arasında yaşanan söz düellosunun bir benzerinin de Hillary ile Laura arasında da yaşandığı anlaşıldı. Eski ve yeni first lady arasında üçüncü taraflar aracılığıyla süren ağız dalaşını, söylentilere göre Hillary başlattı.

  HILLARY NE DEDİ

  Laura Bush, Washington'a geliyor. Saatlerinizi 25 yıl geriye alın.'

  Bushlar, Çakmaktaş Ailesine benziyor.

  Laura Bush'un saç stilini ve giydiği etekleri gördünüz mü?

  Anti-feminist Laura Bush, Beyaz Saray'da kurabiyelerin nasıl pişirildiğini denetlemekten başka birşey yapamaz.

  LAURA’NIN YANITI

  Beyaz Saray'ın yeni evsahibesi olmaya hazırlanan 54 yaşındaki emekli kütüphaneci Laura Bush da bu sözlerin altında kalmadı ve selefine açtı ağzını, yumdu gözünü... Hillary'in seks skandalını bir kitapta derlemek için 8 milyon dolarlık anlaşma yaptığını duyan Laura Bush da selefi için ağır konuştu:

  İnanılmaz, o kadın para için herşeyi yapar.

  Kirli çamaşırları dünya önüne serip para kazanacak. Bir mezoşist olmalı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı