Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni bir sayfa açtık

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Aziz Yıldırım, yeni yönetim kurulunun ilk hedefinin şampiyonluk ve tesisleşme olacağını, camiada barışın sağlanacağını söyledi.

ELELE Fenerbahçe Kulübü Başkanlığına ikinci kez seçilen Aziz Yıldırım, kongreyi unuttuğunu ve yeni bir sayfa açtığını söyledi. Bir önceki dönemdeki hataları tekrarlamayacağını dile getiren Yıldırım, ‘‘Küçkünlükler, kırgınlıklar artık geride kaldı. Elele vererek başarıya koşacağız’’ diye konuştu.

ŞAMPİYONLUK Verilen tüm sözleri yerine getireceğini anlatan Yıldırım, yeni yönetim kurulunun ekip çalışması yapacağını önce şampiyonluk ve tesisleşmeye önem vereceğini vurgulayarak, ‘‘Kurumsallaşmak için çalışmalara başlıyoruz. Ünlü isimleri toplayarak danışma kurulunu oluşturacağız’’ dedi.

3 futbolcunun MR'ı çekildi

FENERBAHÇE'de sakatlıkların ardı arkası kesilmiyor. Her hafta bir sorun yaşayan teknik heyet Gaziantepspor maçı öncesinde de sıkıntıya girdi. Dün kaptan Rüştü, Mustafa Doğan ve Boliç ayrı ayrı MR çektirdi. Rüştü sağ ön adale, Mustafa sağ diz, Boliç ise belinden MR çektirdi. Üç futbolcunun durumu bu sabah belli olacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz