Yeni bir “insan Barbie” daha ortaya çıktı

Birce BORA / LONDRA
20.08.2014 - 17:00 | Son Güncelleme: 20.08.2014 - 17:36

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yaşayan 16 yaşındaki Lolita Richi, hiç bir estetik ameliyat geçirmediğini söyledi ve sadece 50 cm kalınlığında olan beli ve 32F beden göğüslerinin “Tamamen doğal olduğunu” iddia etti.

Geçmişte ortaya çıkan Alina Kovalevskaya ve Valeria Lukyanov gibi diğer insan Barbie’lerin “adını bile duymadığını” belirten Richi, “Her kadının sürekli mükemmel görünmYeni bir “insan Barbie” daha ortaya çıktıesi gerektiğine inandığı için” sadece bir yıl önce Barbie bebek gibi giyinip makyaj yapmaya başladığını açıkladı.

KADINLAR LENS TAKSIN, AMELİYAT OLSUN
Halen liseye devam eden ve mezun olunca psikoloji eğitimi almak isteyen Richi, İngiliz Daily Mirror gazetesine yaptığı açıklamada,”Eğer bir kadının güzel gözleri yoksa lens takıp bu sorunu çözmeli. Ya da burnu yamuksa bu konuda mutlaka birşey yapmalı” dedi.


ANASINDAN ÖYLE DOĞDU
Sosyal medyada yayınladığı fotoğraflarla ün kazanan Lolita Richi “Ben şanslıydım. Zaten çok güzel hatlarım vardı. Büyük göğüslerim de gerçek ancak bazen Push-up sütyenler giyip onları belirginleştiriyorm. Vücudum doğuştan çok güzel olduğu için rejim yapmam da gerekmiyor. Buzdolabında ne varsa onu yiyorum” dedi.

Genç kız 33 yaşındaki annesi Anya Richi’nin de onun görüntüsünü onayladığını, hatta internette yayınladığı fotoğrafları bizzat çektiğini de söyledi.
Yeni bir “insan Barbie” daha ortaya çıktıYeni bir “insan Barbie” daha ortaya çıktı

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı