ERZURUM HABERLERİ

Yeni Bir Ameliyat Şart Değil!

IHA
24.08.2015 - 11:37Son Güncelleme :

OP. DR. BÜLENT KOÇ

IHA

Op.Dr.Bülent Koç, burun ucunda ameliyata bağlı ve ameliyat olmamış bir burundaki deformiteler, düzensizliklerin dolgu ile çok kısa sürede toparlanabildiğini söyledi.
Rinoplasti Merkezi’nden Op.Dr.Bülent Koç, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “Burun estetiği sonrasında burnunuzda bazı deformasyonlar oluştu ve tekrar ameliyata çok sıcak bakmıyorsanız birçok problem dolgu maddeleri kullanılarak düzeltilebilmektedir. Muayenehane koşullarında lokal anestezi ile ağrısız bir şekilde, problemli bölgelere geçici dolgu maddeleri verilerek çok kısa bir zamanda bu problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Ortalama 1-3 yıl arasında giden bu dolgu maddeleri ile burun sırtındaki düzensizlikler düzeltilebiliyor, çökük bir burun sırtı yükseltilip düz bir hale getirilebilir. Eğri görünen bir burun yapısı dolgu desteği ile bu eğriliği daha az algılanabilir şekilde desteklenebiliyor. Burun ucu dolgusu ile artık düşük olan burun ucu dolgu ile desteklenerek daha belirginleştirilebiliyor ve yükseltilebiliyor.” diye konuştu.
Op.Dr.Bülent Koç, açıklamasını şöyle sürdürdü;
“Ameliyatla yapılan tedavilerden farklarını sıralamak gerekirse; Kullanılan ürünlerin vücut tarafından tüketilmesi nedeni ile sonuçlar kalıcı değil. Dezavantaj olarak görülen bu süre ameliyatla istediği sonucu alamayan hastaları ikinci bir operasyondan kurtarabilir. 2-3 yıl sonra yeniden uygulama gerekebilir, Operasyonlara göre hastaya daha az maliyetli olmakta, Ameliyat sonrası iyileşme dönemi gerekmediği için hasta aynı gün yaşamına dönebilmekte, Kontrol seansları ile daha sağlıklı ve başarılı bir sonuç elde edilebilir.
Uygulama burun içindeki deviasyon ve geniz eti ile ilgili problemler için herhangi bir çözüm getirmemekte sadece estetik ve kozmetik sorunlara cevap verebilmekte. Her tip burun için uygun olmayabileceği için doğru hasta seçimi ve iyi bir doktor seçimi ile başarının yüksek olduğu bilinmektedir.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Yeni Bir Ameliyat Şart Değil! hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Ağustos 2015 tarihinde saat 11 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeni Bir Ameliyat Şart Değil! haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

23 Mart 2018, Cuma
 • İmsak
  05:59
 • Guneş
  07:29
 • Öğle
  12:24
 • İkindi
  14:46
 • Akşam
  17:07
 • Yatsı
  18:32
Sayfa Başı