« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeni başladım

G.Saray Kulübü Başkanı, ‘‘Daha yapmadığımız birçok işler var. Onları tamamlamadan ayrılmak niyetinde değilim. Değerli kongre üyelerimiz şimdiye kadar hep doğru seçim yaptı. Onlar kimi seçeceklerini iyi bilirler’’ dedi.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
BIRAKIP GİTMEM

G.Saray Kulübü Başkanı Mehmet Cansun, ‘‘Ben, 6 aylık başkan değilim’’ dedi ve mart ayındaki kongrede yeniden aday olacağını açıkladı. Başkanlığa adaylığını koyduğu zaman bunu hak ettiğini belirten Cansun, ‘‘Daha yapmadığımız birçok işler var. Onları tamamlamadan ayrılmak niyetinde değilim’’ diye konuştu.

YENİDEN ADAYIM

Mehmet Cansun şunları söyledi: ‘‘Ben, çocukluğumdan beri Galatasaray Kulübü'nün içindeyim. Birçok alanda görev aldım. Sarı kırmızılı kulübe gönül verdim, başkanlık görevine de hak ederek geldim. Bu önemli görevi mart ayına kadar değil, daha sonra da devam ettirmek istiyorum. Onun için kongrede adaylığımı koyacağım.’’

YALNIZCA G.SARAY

Kongrede aday olacaklarını açıklayan Faruk Süren ve Özhan Canaydın'ın Galataaray'a büyük hizmetler vermiş değerli kişiler olduğunu anlatan Mehmet Cansun, ‘‘Sarı kırmızılı renklere gönül veren herkes aday olabilir. Başkanlığa adaylığını koyan her G.Saraylı, yalnızca G.Saray'ın menfaatlerini düşünür’’ dedi ve şöyle devam etti:

BU BİR YARIŞ

Bu bir yarıştır. Galatasaray Kulübü'nün değerli üyeleri, kimi seçeceklerini, bu göreve kimin layık olduğunu iyi bilirler. Bundan önce de en doğru seçimi yaptılar. Ben bu önemli görev için bir kez daha adayım. Önümüzde zaman olmasına rağmen şimdiden çalışmalarımızı yapıp, G.Saray'ı bir dünya takımı yapmak için uğraş veriyorum.''

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler