SİVAS HABERLERİ

Yeni başkanlardan Aydın'a ziyaret

DHA
28.04.2017 - 15:46Son Güncelleme :
DHA

SİVAS, (DHA)- SİVAS Ülkü Ocakları Eğitim Kültür Vakfı Başkanı Rıfat Kalkan ve yönetim kurulu ile Türk Hava Kurumu Şube Başkanlığı’na seçilen Sebahattin Erbıyık ve yönetimi Belediye Başkanı Sami Aydın'ı makamında ziyaret etti.
Genel kurul sonrası yeni oluşan yönetimi Başkan Aydın ile tanıştıran Ülkü Ocakları Başkanı Kalkan, belediyenin başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Başkan Aydın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Siyaset halka hizmet etmek için yapılır. Biz buna inanıyoruz ve bu şekilde çalışıyoruz. Bunun en güzel yanıysa vatandaşların olumlu söylemlerini duymaktır. Sizler de yapılan hizmeti görüyorsunuz dile getiriyorsunuz, teşekkür ederim" dedi.
Başkan Aydın'ın diğer ziyaretçileri ise Türk Hava Kurumu Şubesi yönetimi oldu. Başkan Aydın'a kuruma verdiği destekten dolayı teşekkür eden Şube Başkanı Erbıyık, "Siz bizim kurumumuza her zaman destek verdiniz. Bunu her platformda eski başkanımız Halil Işın da dile getirdi. Yine destek vereceğinize inanıyoruz" dedi. Başkan Aydın ise Türk Hava Kurumu'nun öneminden bahsederek gereken desteği her zaman vereceklerini ifade etti.

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden Yeni başkanlardan Aydın'a ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 15 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeni başkanlardan Aydın'a ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı