"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yeni ay ve geri giden Merkür burcunuzu nasıl etkileyecek

Akrep burcunda geri hareketine başlayan Merkür, ay sonuna kadar yaşantımızda iletişim problemlerine, her tür elektronik cihazı içine alan değişik sorunlara, gitmeyen mesajlara, yanlış anlaşılmalara, yolculuklarda rötarlara veya başka türlü aksiliklere neden olurken, aynı zamanda eskiden başladığımız ama yarım bıraktığımız işlerimizi tamamlamamıza, eski arkadaşlarımızla karşılaşmamıza veya bir araya gelmemize olanak tanıyacak.

Ancak, asıl bugün Terazi burcunda oluşan yeni ay, özellikle ilk dört günü ağırlıklı olmak üzere, önümüzdeki 15 gün boyunca, hayatımızda yeni başlangıçlar yapmamıza yardım edecek. Şimdi tek tek, oluşan yeni ayın burçlar (yükseleninizi de okumalısınız) üzerindeki iki haftalık etkilerine bir göz atalım:

KOÇ: Yeni bir iş ortaklığı, iş anlaşması veya birlikte yapılması gereken şeyleri işaret eden işlerle ilgili yeni adımlar atmanız gerekebilir. Yaşadığınız yer, aileniz veya evinizle ilgili yeni gelişmeler ilişkinizin yönünü değiştirebilir. Uzun süreli ilişkilerinizi bitirme kararı alabilir ya da mevcut ilişkinizde ciddi kararlar verebilirsiniz. Ay sonuna kadar planlarınızda beklenmedik değişiklikler olabilir.

BOĞA: Birlikte çalıştığınız kişilerin sizden ne istediğinden tam olarak emin olamayabilir ve kendi başınıza hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara açık bir dönem, bu yüzden herkesi anladığınızdan ve herkesin sizi anladığından emin olarak konuşmaya başlamalısınız. Sağlık kontrolleri, diyete veya spora başlamak ve sürdürmek için uygun bir dönemdesiniz.

İKİZLER: Paranın ve parasal konuların ön plana çıkacağı bir dönem başlıyor. Çok fazla para harcayabilir (kredi ödeme, ev veya araba alma, kontrolsüz alışveriş v.b), harcamak isteyebilir ya da para kazanmanın yeni yollarını arayabilirsiniz. Romantik görüşmeler gündemde. İlişki kuracağınız kişiler iş hayatınızla bağlantılı olabilir. Ev veya işle ilgili de yeni projelere başlayabilirsiniz.

YENGEÇ: İş hayatınızla ilgili olumlu bir dönem başlıyor. Bugünden itibaren, eviniz veya ailenizle ilgili keyfinizi kaçıran konularla daha fazla ilgilenme ve olayları istediğiniz şekilde düzene sokma şansını yakalayacaksınız. Evde değişiklikler yapabilir, ev alım-satımı ve kiralama işleri ile uğraşabilir, evde çalışmaya başlayabilirsiniz. Ay sonuna kadar planlarda oluşabilecek son dakika gelişmelerine hazır olmalısınız.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI