GAZİANTEP HABERLERİ

Yeni Arazi Yolları Çiftçilerin Yüzünü Güldürüyor

IHA
31.10.2015 - 17:50Son Güncelleme :

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE ARABAN BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİYLE ARABAN İLÇESİNDEKİ ARAZİ YOLLARINDAKİ DÜZENLEME FAALİYETLERİYLE ÇİFTÇİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR.

IHA

Araban İlçesindeki arazi yollarındaki düzenleme faaliyetleriyle çiftçilerin yüzünü güldürüyor.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Araban Belediyesi işbirliğiyle arazi yollarındaki düzenleme yapılıyor. Yol açma ve düzenleme çalışmasını yerinde inceleyen Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, kırsal mahallelerdeki 60 kilometrelik arazide yolları açma ve düzenleme faaliyetlerimizde yürütüldüğünü kaydetti. yol çalışmalarının çiftçilerin yüzünü güldürdüğünü belirten Özdemir, kırsaldaki 40 mahallenin asfalt yolunun bulunmadığını kaydetti. Özdemir, “İlçemize bağlı kırsal mahallelerimizdeki çiftçilerimiz, arazilerinde üretim yapabilmek için sıklıkla kullanacakları bir yolun olmaması nedeniyle ulaşım sıkıntısı geçiyordu. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Araban Belediyesi işbirliğiyle başlattığımız arazi yolları açma ve düzenleme faaliyetlerimizle toplam 60 kilometrelik yeni arazi yolu açma ve düzenleme faaliyetleri yürütüyorduk. Bu çalışmalar, büyük ölçüde tamamlandı. Geriye kalan bölümünde de tüm hızıyla çalışmalar sürüyor.
Özdemir, çalışmalar için Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Fatma Şahin’e desteği nedeniyle teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Yeni Arazi Yolları Çiftçilerin Yüzünü Güldürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 17 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeni Arazi Yolları Çiftçilerin Yüzünü Güldürüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı