"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yengeç burcunu 2010'da neler bekliyor?

Yükselen burcunuzun yorumunu da mutlaka okumalısınız.

İş, kariyer ve para

Bu yıl sevgili Yengeçler için, (geçen yıl İkizler burcunda gördüğümüz etki)maddi açıdan ve seyahat yılı olarak önemli bir yıl olacak. Sevgili  Yengeç'ler sınırlarını zorlamak ve vizyonlarını genişletmek için aşırı tutkulu çalışabilirsiniz. Bir geliştirme kursuna katılabilir, yüksek eğitime kabul edilebilir, ya da yurtdışına seyahat edebilir, ya da sürekli seyahatlere çıkıyorsanız seyahatlerinizde artış gözlemleyebilirsiniz. Aslında bu yıl olanlar, önümüzdeki on yıl içindeki düzeninizi kuracaktır.

Tatil veya iş amaçlı gezilerinizde şansı yakalayabilir, dış ticaret, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı, turizm ve özellikle eğitim ve yayıncılık konularında yeni ve önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer iletişim ya da yayıncılıkla ilgili bir sektörde çalışıyorsanız, daha önce yöneticilerle görüştüğünüz bir proje tekrar gündeme gelecektir. Ancak, bazı yönlerden projenizde değişiklik yapmanız gerekebilir. Ya da, yabancılarla tanışıp, onlarla iş birliği yapabilirsiniz. Valizinizi kapın, biletinizi ayırtın ve hareket edin! Bir tatili çok arzu ediyorsunuz ve beyniniz taze uyarılara acıkmış durumda. Eğer orta öğretimde öğrenciyseniz ve mezuniyetten hemen sonra üniversite sınavına girecekseniz, bu yıl size üniversite kampüslerinde cazip görüşme imkanları yollayabilir. Eğer bu sonbahar hangi üniversiteye girebileceğinizi araştırıyorsanız, aynı şeyler sizin için de gerçekleşecek. Kariyerinizde veya iş hayatınızda meydana gelebilecek ani değişiklikler de önümüzdeki 2,5 yılın konuları arasında olabilir.

AŞK, İLİŞKİLER VE YARATICILIK GEREKTİREN İŞLER

Yıl daha çok aile içi sorumluluklar ve seyahatlerle geçeceği için, aile üyeleriyle bağlarınız kuvvetlenebilir veya yolculuklar esnasında yeni aşklar yüzünü gösterebilir.

AİLE İLİŞKİLERİ VE SAĞLIK

4. Evinizden geçen Satürn eviniz, yerleşim bölgeniz veya ailenizle ilgili zorlanmalara veya artan sorumluluklara dikkat çekiyor. Şimdiye kadar yaşadığınız yeri değiştirmek veya aile üyelerinizden bazılarıyla ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Yaşadığınız yerin güvenliği veya genelde güvenlik sorunları da sıklıkla gündeme gelebilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI