« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yenersek durduramazlar

Trabzon’un golcüsü Gökhan, "Rakiplerimiz puan kaybedince,şampiyonluk şansımız arttı. Sivasspor maçını kazanırsak şampiyonluğun en güçlü adayıyız" dedi.

Yunus Emer SEL / DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR’un golcü futbolcusu Gökhan Ünal, Sivasspor maçını kazanmak istediklerini söyledi, "Karşılaşmadan 3 puan alırsak bizi kimse durduramaz" dedi. Bu yıl çok eleştirilen futbolcular arasında yer alan Gökhan, kulübün internet sitesine açıklamalarda bulundu: "Şanssızlık da etkili oldu. Son 2 haftadır da galip geliyoruz. Rakiplerimizde puan kaybedince, tekrar şampiyonluk şansımızı arttırdık. Şimdi önümüzde Sivasspor maçı var. Maçı kazanırsak şampiyonluğun en güçlü adayıyız."

Sivasspor maçının kendileri için dönüm noktası olduğunu bildiklerini, karşılaşmaya bunu göz önüne alarak hazırlandıklarını söyleyen Gökhan, şöyle devam etti: "Artık bizim için zor günler geride kaldı. İnşallah 3 puanla Trabzon’a döneceğiz.

Yedeklik işe yaradı

Trabzonspor’un son şampiyonluğunun ardından yıllar geçti. Uzun süre sonra tekrar bir hava yakalandı. Ama şunu belirtmeliyim ki bu takım yeni kuruldu. Kimse sezon başında şampiyonluk beklemiyordu. İlk 3 takım arasında ligi tamamlayıp gelecek sezon şampiyon olmamız hedefleniyordu. Futbolda pas yüzdeniz ne kadar iyi olursa o kadar başarılı oluyorsunuz. Zaman zaman bizim hatalarımız olabilir. Eğer sabır gösterilirse, bu takım çok büyük işler başaracak." Psikolojik olarak yıprandığını itiraf eden milli oyuncu yedek kalmasının kendisini oluklu etkilediğini ve sezonu 18 golle kapatmak istediğini sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler