« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeneceğimize inanıyorum

Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, yarınki maç için basketbolseverleri Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu'na davet ederken, “Geçtiğimiz hafta evimizde kazandığımız Entente Orleanaise maçının ardından, şimdi Lietovos Rytas'ı konuk edeceğiz.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Top 16'ya çıkma yolundaki rakiplerimizden biri olan Lietuvos Rytas'ı, seyircimizin müthiş desteğiyle yeneceğimize inanıyorum” dedi.

Efes Pilsen ile Lietuvos Rytas arasındaki karşılaşma saat 20.00'de başlayacak.

AYHAN ŞAHENK'TE BOŞU YOK

Abdi İpekçi Spor Salonu'ndaki 13. Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası çalışmaları nedeniyle ULEB Avrupa Ligi'ndeki maçlarını Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda oynayan Efes Pilsen, Avrupa kupalarında bu salonda yaptığı bütün maçlarını kazandı.

Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda daha önce Avrupa kupalarında 4 sezon mücadele eden Efes Pilsen, bu süre içerisinde bir kez Koraç Kupası'nı kazanırken, iki kez Avrupa üçüncülüğü sevinci yaşadı.

Avrupa Ligi'nde geçen haftaki Entente Orleanaise maçı ile birlikte Avrupa kupalarında Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda 21. maçını oynayan Efes Pilsen, bu karşılaşmaların tümünden galibiyetle ayrılarak önemli bir başarıya imza attı.


Bunları da Beğenebilirsiniz