« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yendin yine yenersin

Ay-yıldızlılarımızın C Grubu’ndaki iddiasını sürdürüp Avrupa Şampiyonası yolunu açması için büyük önem taşıyan Ali Sami Yen Stadı’ndaki karşılaşma saat 20.30’da başlayacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

A Milli Futbol Takımımız bugün Yunanistan önünde tarihi sınavlarından birini veriyor. 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme C Grubu’nda ikinci sırada yer alan millilerimiz, gruptan çıkma iddiasını sürdürebilmesi için büyük önem taşıyan maçta lider Yunanistan ile Ali Sami Yen Stadı’nda karşı karşıya geliyor. Saat 20.30’da başlayacak mücadeleyi, İspanyol hakem Manuel Enrique Mejuto Gonzalez yönetecek. Karşılaşmayı atv naklen ekrana getirecek.

Grupta zayıf rakipleri Malta ve Moldova karşısında sürpriz puan kayıpları yaşayan ikinci sıradaki millilerimiz, Pire’de 4-1 yendiği ve bugüne kadar kaybetmediği rakibi karşısında rövanşı da alarak hem moral bulmak hem de yerini sağlamlaştırıp finaller yolunda büyük avantaj yakalamak istiyor. Milli Takım’da sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılan Hakan Arıkan’ın yerine kaleyi Volkan Demirel koruyacak. Yunanistan’da ise kart cezalısı Katsouranis ile Patsatzoglou yok.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.