Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yen Fener’i al parayı

Beşiktaş Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu futbolcularla bir araya geldi, başkanın, “İleriye dönük ödemelerini erken almak istiyorsanız derbide Fenerbahçe’yi yenin” talimatını iletti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ta cumartesi günü Fenerbahçe ile oynanacak derbi öncesi geçen hafta Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde krizin eşiğinden dönüldü. Bir süredir birikmiş ödemeleri yapılmayan futbolcular, cumartesi günü idmanı protesto etme kararı aldı. Futbolcular yarım saat idmana geç çıktı. Futbolcuların tepki göstereceğini olaydan kısa süre önce öğrenen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, krizi çözmekle asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu’nu görevlendirdi.

Ödeme cumaya

Demirören’in talimatıyla tesislere giden Soğancıoğlu, futbolcularla toplantı yaptı. Alacaklarının hafta sonuna kadar ödeneceğinin garantisini veren asbaşkan, konuyu derbiye de getirip, başkanın talimatını iletti, futbolculara ekstra motivasyon yaptı. Ertunç Soğancıoğlu, “Birikmiş alacaklarınız cuma gününe kadar ödenecek. Ama ileriye dönük tüm ödemelerinizin de erken yapılmasını istiyorsanız F.Bahçe’yi yenin” dedi.

Kimliksiz gelmeyin

Ayrıca Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, karşılaşma öncesinde stadyuma  girmek isteyenlerin, güvenlik güçleri ve özel güvenlik elemanları tarafından üst aramalarının yanı sıra kimlik kontrolünden geçirileceği kaydedildi.


İlişkili Haberler