Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yemeksepeti.com’dan teknoloji atağı

  Hürriyet İnternet
  29.08.2006 - 10:28 | Son Güncelleme:

  Yemeksepeti.com, yazılım ve donanım altyapısını en son teknolojiyi kullanarak yeniden yapılandırdı. Hizmet kalitesini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefleyen yemeksepeti.com, yenilenen altyapısı sayesinde günde 10.000 siparişi yönetme kapasitesine ulaşmış bulunuyor.

  Online yemek siparişi sitesi yemeksepeti.com, teknoloji altyapısını yeniledi.

  Yemeksepeti.com’un kullanıcı sayısındaki artış ve büyüme hedeflerinin ortaya koyduğu gereksinimler nedeniyle, şirketin yararlandığı tüm sistemler en yeni teknolojiyle yeni baştan düzenlendi.

   

   İyileştirmeler neticesinden günde 10.000, yoğun saatlerde ise saatte 2.000 siparişi çağrı merkezi üzerinden yönetebilecek kapasiteye ulaşan yemeksepeti.com, yenilenen yazılım altyapısı sayesinde 15 dakika içerisinde 170.000 üyesine birden e-posta gönderebiliyor.

   

  İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra Antalya’da da hizmet vermeye başlayan yemeksepeti.com’a üye olmak için hiçbir ücret ödemek gerekmiyor. Siteye birkaç adımda kolayca üye olduktan sonra tüm üye restoranların menüleri en son haliyle görüntülenebiliyor ve fiyat karşılaştırması yapılabiliyor. Yemeksepeti.com’dan sipariş verirken herhangi bir ek hizmet ücreti ödemek de gerekmiyor.

  Etiketler: son dakika
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı