MUĞLA HABERLERİ

Yelken: CFM-BAYK 2016 Kış Trofesi 3. Ayak Yarışları

AA / Ali Ballı
28.02.2016 - 16:14Son Güncelleme :

- Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen, CFM-BAYK 2016 Kış Trofesi 3. Ayak Yarışları sona erdi

AA / Ali Ballı

MUĞLA (AA) - Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü (BAYK) tarafından düzenlenen, CFM-BAYK 2016 Kış Trofesi 3. Ayak Yarışları tamamlandı.
Muğla'nın Bodrum ilçesi Karaada açıklarında düzenlenen yarışlara, Türkiye'nin bir çok bölgesinden 54 tekne ile 500'e yakın sporcu katıldı. Kargı Adası, Çelebi Adası ve Adaboğazı önlerinde gerçekleştirilen ve iki gün süren yarışlarda, tekneler ve sporcular kıyasıya mücadele etti.
IRC-A , IRC-B ve Destek sınıfları olmak üzere, üç ana sınıfta yapılan şamandıra etabında, rüzgarla yelkenlerini dolduran sporcular, güzel havada yarışmanın keyfini ve heyecanını yaşadı. Bazı teknelerin birbirine yakın seyretmesi izleyenlerin ve sporcuların heyecan yaşamasına neden oldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Yelken: CFM-BAYK 2016 Kış Trofesi 3. Ayak Yarışları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2016 tarihinde saat 16 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yelken: CFM-BAYK 2016 Kış Trofesi 3. Ayak Yarışları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı