Ege Haberleri

EGE

  Yeliz’e başkan desteği

  Hürriyet Haber
  15 Kasım 2009 - 22:20Son Güncelleme : 15 Kasım 2009 - 22:20

  Maddi olanaksızlıklar nedeniyle İtalya’da gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonası’nda ringe çıkma umudunu yitiren Avrupa ve Türkiye şampiyonlukları bulunan Kick Boks sporcusu Yeliz Koblay’a, Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan’dan destek geldi.

  Hürriyet Gazetesi’nde sporcunun feryadını okuduğunu belirten Başkan Tartan, genç sporcuyu makamında konuk etti. Genç sporcunun umudunu yitirmemesini isteyen Tartan, yırtık eldivenlerini gösteren Yeliz’e maddi ve manevi destek verip, bundan sonra ülkemizi gururla temsil etmesini istedi. Yeliz, hem yeni eldivenlere, hem spor kıyafetlerine kavuştu ve başarı sözü verdi.Madalyalar başkana

  Milli sporcu Yeliz Kolbay, izmir’de düzenlenen Türkiye Büyükler, Gençler ve Yıldızlar Kick Boks Şampiyonası’nda full kontak kategorisinde altın madalya kazandığını hatırlattı. Yeliz Koblay, “Gültepe İhtisas spor Kulübü’nün spor yapıyorum. Makedonya’da Balkan Şampiyonu oldum. Konya’da bir ay önce yapılan Türkiye Kick Boks K1 Şampiyonası’nda da birincilik kazandım. italya’ya gitme umudunu yitirmiştim. Olanaklarımızın tükendiği anda, Başkanımız imdadımıza yetişti. Bu destek ile ülkemizi başarıyla temsil edeceğime inanıyorum. Çok daha iyi dereceler elde edeceğim. Kazandığım madalyaları Başkanıma getireceğim” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı