« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yekta son noktayı koydu

Kasımpaşaspor'un transfer gündeminden düşmeyen yetenekli futbolcusu Yekta, Kasımpaşaspor'dan daha büyük hedefleri olan bir takımda oynamak istediğini belirtti ve ekledi, "5 büyüklerden biri olabilir."

EMRE KOŞAK - ANTALYA / DHA
SON GÜNCELLEME

Antalya'da devre arası çalışmalarını sürdüren Kasımpaşaspor'un gündemden düşmeyen ismi Yekta, özel ve samimi açıklamalarda bulundu. Kamp döneminin başlamasının kısa süre olmasına rağmen, çalışmaların yoğun ve tempolu bir şekilde sürdürdüklerini belirten Yekta, ikinci yarının kendileri için zor olacağını ve kayıpsız ilerlemek için ellerinden geleni yapacağını ifade etti. İsmi Galatasaray olmak üzere bir çok takımla anılan Yekta, transferiyle ilgili de samimi açıklamalarda bulundu. Sözleşmesinin devam ettiğini ve transferlerle şu an için ilgilenmediğini belirten yetenekli futbolcu," Tabii ki duyuyorum ve bunlar bana gurur veriyor. Bildiğim kadarıyla da kulübüme resmi teklifte bulunulmuş ancak hangi takımdan geldiğini bilmiyorum" diye konuştu.

YILDIZIM GEÇ PARLADI

Yıldızının geç parladığını ve sonunda istediği hedefe ulaştığını belirten Yekta, "Daha büyük hedeflerim var. Öncelikle hedefim Kasımpaşaspor'dan daha büyük hedefleri olan bir takımda oynamak. 5 büyüklerden biri olabilir. Daha sonra da Avrupa'da bir Türk takımıyla başarı yaşamak en büyük hayalim. Olursa Avrupa ama çok da önemli değil benim için" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz