« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yekta ateş pahası

Transferin gözde ismi Yekta Kurtuluş ile ilgili son noktayı Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Süha Sidal koydu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor'dan Özgür Sancar'a açıklama yapan Sidal, Yekta'yla Galatasaray'ın ilgilendiğinden bahsediliyor; ancak şu ana kadar bizi kimse aramadı. İstediğimiz fiyatı verirlerse Yekta'yı satabiliriz" dedi. 

YEKTA'YI HİÇ KİMSEYE DEĞİŞMEM, YEKTA'YA KARŞI SEZER ÖZTÜRK'Ü VERSELER "HAYIR" DERİM
 
Başırılı orta saha oyuncusunun bonservis bedelini 5 milyon Avro olarak açıklayan Sidal, "Eskişehirsporlu Sezer Öztürk için 'sezon sonu 10 milyon avro eder' deniyor. Bana şu anda 'Sezer'i veriyoruz, siz de Yekta'yı bize verin deseler' kesinlikle 'hayır' derim. Yekta çok değerli bir futbolcudur. Ancak gerçek değerini bulduğu zaman Kasımpaşa'dan ayrılabilir" şeklinde konuştu.

ORTA SAHANIN HER BÖLGESİNDE OYNAYABİLİR

Süha Sidal, genç futbolcunun, orta sahanın her bölgesinde oynayabildiğine dikkat çekerek, "Forvet dışında orta sahada ne görev verirseniz verin, rahatlıkla yapar. Her bölgede başarıyla oynar. Bunu ispat etti. Yılmaz hoca onu hemen hemen her bölgede oynattı. Savunmanın önü, orta sahanın solu-sağı, Yekta olağanüstü bir yetenektir. Her şeyden önemlisi çok sağlam bir kişiliğe sahiptir. Düzgün bir aile yaşantısına sahiptir ve kendisini, profesyonel anlayışını asla bozmaz" dedi.   
 
İSTEDİĞİMİZ FİYATI VERİRLERSE YEKTA'YI SATARIZ

Süha Sidal, prensip olarak sezon sonuna kadar Yekta'yı satmayı düşünmediklerini; fakat 5 milyon avro veren takımın bu dönem içerisinde başarılı futbolcuyu transfer edebileceğini sözlerine ekledi.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz