« Hürriyet.com.tr
MENÜ

“Yediğimiz gole kadar oyunun kontrolü bizdeydi”

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, İngiltere Premier Lig'inden Newcastle United takımıyla 1-1 berabere kaldıkları hazırlık maçında, kalelerinde gördükleri gole kadar oyunun kontrolünün kendilerinde olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Maçın ilk on dakikası hariç istediklerini yaptıklarını belirten Aykut Kocaman, “İlk gole kadar oyunun kontrolü bizdeydi. Golden sonra zor anlar yaşadık” dedi.

Beraberlik golünü atmalarının “iyi oyunlarının ödülü olduğunu” ifade eden Kocaman, bir soru üzerine, “Forvette bir problem olduğunu düşünmediğini bu bölgede iyi oyunculara sahip olduğunu” kaydetti.
Kocaman, Avusturya'daki hazırlık çalışmaları kapsamında iki günde bir maç yaptıklarını belirterek, gelecek günlerde yapacakları iki hazırlık maçı ile UEFA Şampiyonlar ligi ön eleme turundaki rakipleri Romanya'nın FC Vaslui takımıyla oynayacakları maça kadar hazır olacaklarını belirtti.

Bienvenu ise yaptığı açıklamada, maç içerisinde iyi ve olumlu şeyler gibi hataların da olabileceğini kaydederek, “Önemli olan resmi maçlarda doğru olan şeyleri yapmaktır. Bugün güçlü bir ekibe karşı güzel bir maç oynadık” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz