« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yedi bilete on aday

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İzmir 1.Amatör Küme'de Play-Off'ta mücadele edecek 26 takımdan 19'u belli oldu. Son 7 bilet için 10 takım arasında kıyasıya bir yarış var

NEFES KESTİ

İzmir 1.Amatör Küme'de 19 takım Play-Off'u garantiledi. 2. Grup'ta Y.Bornova, 3. Grup'ta Yeşilova, GSİM, 4. Grup'ta A.Ordu, Tekel, 5. Grup'ta Şirinyer, Buca Bld, 8. Grup'ta Özyeşiltepe, İzmir BŞB, 7. Grup'ta Balçova İ.Y, Narlıdere, 9. Grup'ta Ödemiş, Tire, 10. Grup'ta Urla Gençlik, Gümüldür, 11. Grup'ta Ulucak, 12. Grup'ta Menemen, Y.Foça, 13. Grup'ta Çiğli Bld mutlu sona ulaştı. Kalan yedi bilet için 10 takım çekişiyor.

GENÇLER TAMAM

(A) Gençler Ligi'ndeki sekiz grupta da Play-Off vizesi alanlar belli oldu. 1. Grup'ta Y.Bornova, Yolspor, 2. Grup'ta Yeşilova, GSİM, 3. Grup'ta Altınordu, Ülkü, 4. Grup'ta Güraltay, Güven, 5. Grup'ta Özyeşiltepe, İzmir BŞB, 6. Grup'ta Balçova İ.Y, Karagücü, 7. Grup'ta Çiğli Bld, Menemen, 8. Grup'ta Karşıyaka Bld, Y.Örnekköy. 1. Amatör Küme'de Play-Off fikstürü 10 Ocak'ta Sporcu Sağlık Merkezi'nde çekilecek. Maçlar 14 Ocak'ta başlayacak.

İzmir 1. Amatör Küme 2. Grup''un güçlü takımlarından Y.Bornovaspor, son maçında Naldökengücü'nü 6-0 yenerken fazla zorlanmadı. Tariş ve Çamdibi İdman Yurdu'nun önünde Play-Off'a lider olarak yükselen yeşil-beyazlı ekip, yeni antrenörü Ümit Birol yönetiminde 3. Lig mücadelesi verecek.

1.AMATÖR KÜME

1.GRUP: Denizgücü-Petkim: 5-0, İzmirspor-Göztepe: 3-0, Havagücü-Buca: 3-0, Karşıyaka-Altay: 0-3

2.GRUP: Altındağ-Bornovaspor: 5-0, Yolspor-Çocuk Esirgeme: 8-0, Çay Mahalle Demirköprü: 1-1, Naldökengücü-Y.Bornova: 0-6

3.GRUP: Gökova-Gültepe Kültür: 0-3, Telekom-GSİM: 0-1, Torosspor-Demirspor: 1-1, TEK-Yeşilova: 1-2

4.GRUP: Mersinli-Özçamdibi: 3-1, Tekel-Umurbey: 5-2, Çamkule-Çamdibispor: 1-0, Ülküspor-Altınordu: 0-7

5.GRUP: Güraltay-Ağaç İşleri: 5-1, Kayaspor-Derikonurspor: 2-7, Güvenspor-Şirinyer: 3-4, Karabağlar-Buca Belediyespor: 1-2

6.GRUP: Gaziemirgücü-Atillaspor: 1-1, Öz Yeşiltepe-Bozyaka: 8-2, Maliye-Kilimcitepe: 6-2, Yeşilyurt-İzmir Büyükşehir Belediye.: 1-8

7.GRUP: Yeniköy-Balçovaspor: 1-5, Yapıcıoğlu-Emniyet: 0-3, Karantina-Narlıderespor: 1-2, Balçova Belediye-Balçova İdman Yurdu: 2-5

8.GRUP: Mavişehir 79-Karşıyaka Bld.: 1-0, Çiğli Maltepe-Bostanlı: 2-1, Esenspor-İmbatlı Yıldırım: 3-2, Karşıyaka Demirköprü-Dedebaşı: 1-0

9.GRUP: Konaklı-Tire: 0-4, Bayındır-S.Efes: 4-0, Çaybaşı-Gökçen: 0-1, Ödemişspor-Torbalıspor: 9-0

10.GRUP: Karaburun-Çeşme Bld.: 1-2, Urla Gençlik-Gümüldürspor: 2-1, Alaçatı-Ürkmez: 1-3, Menderesspor-Özderespor: 2-0

11.GRUP: Kemalpaşa-Ulucak: 1-4, Örengücü-A.Kızılca: 5-2, Parsa-Damlacık Yaylaspor: 5-4, Halilbeylispor-Armutluspor: 2-2

12.GRUP: Çandarlı-Dikili: 0-2, Kınık-Y.Foça: 2-1, Gerenköy-Göçbeyli: 4-3

13.GRUP: BTA-Çiğli Belediyespor: 1-3, Ulukent-Sasalıspor: 3-2, Harmandalı-Asarlık: 1-0

ERTELEME MAÇLARI: Çaybaşı-Tirespor: 0-8, Gerenköy-Dikilispor: 2-1, Karşıyaka-Göztepe: 5-0, GSİM-Gültepe Kültür: 4-3, Y.Bornova-Tariş: 2-1, Çocuk Esirgeme-Bornovaspor: 0-2, Yeniköy-Narlıdere: 2-2, Bozyaka-Atillaspor: 0-1

(A) GENÇLER LİGİ

1.GRUP: Ceylanspor-Osmangazi: 2-2, Çocuk Esirgeme-İZSU: 0-2, Kemalpaşa-Yolspor: 0-3, Bornova Belediye-Y.Bornova: 2-2

2.GRUP: Mersinli-Çamdibi İ.Y.: 3-0, Tekel-Altınırmak: 3-1, Yeşilova-Gültepe Kültür: 3-0

3.GRUP: Demirspor-Ülküspor: 2-5, Çamdibigücü-Altındağ: 2-1, Gökova-Altınordu: 0-5, Umurbey-Telekom: 5-0

4.GRUP: Güraltay-Şirinyer İ.Y.: 7-0, Güvenspor-Şirinyer: 3-4, Karabağlar-Buca Bld.: 0-3, Kayaspor-Ovakent: 3-1

5.GRUP: Eşrefpaşa Esnaf-Yeşilyurt: 5-2, Gençlerbirliği-Yapıcıoğlu: 3-0, İzmir BŞB.-Bozyaka: 3-0, Öz Yeşiltepe-Diş Teknisyenleri: 7-0

6.GRUP: Balçovaspor-Tire: 1-0, Urla Gençlik-Karagücü: 2-0, Gümüldür-İncispor: 0-3, Menderesspor-Balçova İ.Y.: 0-4

7.GRUP: Yeşiltepe-Çiğli Maltepe: 0-6, Menemen Bld.-Çiğli Bld.: 1-4, META-Esenspor: 6-2

Bornova Sahası'ndaki maçta Naldökengücü'ne yarım düzine gol atan Y.Bornovaspor, Play-Off öncesi moral buldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz