GeriSpor Yedeklere mesai
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yedeklere mesai

Gençlere ve formsuz futbolculara tatil yok

Antalyaspor Teknik Direktörü Metin Ünal, bugün ümit takım ile yapılacak hazırlık maçında ilk 11'de şans bulamayan genç ve yedek futbolcuları sahaya çıkaracak. As futbolcular günü dinlenerek geçirecek

PROGRAM DEĞİŞTİ

Antalyaspor, program değişikliği yaptı ve dünü tek antrenmanla geçirdi. Teknik Direktör Metin Ünal, öğleden sonra futbolculara izin verdiği için sabah Uğur Sorguç Stadı'nda yapılan antrenman süresini yarım saat uzattı. Kırmızı beyazlı futbolcular, As Hotel'deki öğle yemeğinden sonra evlerine dağıldılar. Şimşek'in genç ve yedek futbolcuları bugün ümit takım ile hazırlık maçı yapacak. As futbolculara da günü dinlenerek geçirecek.

MAÇ 10.30'DA

Uğur Sorguç Stadı'ndaki maç saat 10.30'da başlayacak. Teknik Direktör Ünal, ümit takım ile yapılacak hazırlık maçında Damjanac, Atacan, Dursun, Ahmet, Uğur, Mehmet, Mustafa Gürsel, Mustafa Yalçınkaya, Faruk, Bora, Andjelkoviç ve Darci'ye görev verecek. Ünal, ‘‘Yedekte kalan ve sakatlıkları nedeniyle kadroya giremeyen futbolcularımızın eksiklerini gidermek için ümit takımla özel maç yapma kararı aldık’’ dedi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle