Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yedek kalmak Fener sevgimi gölgelemez

Fenerbahçeli Semih Şentürk, kendisini bugünlere getiren sarı lacivertli kulüpte mutlu olduğunu ifade ederek, “Her futbolcu gibi oynamayı tabii ki ben de istiyorum. Ancak hiçbir zaman bu durumu sorun etmiyorum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kendisine ait “semihsenturk.com.tr” adresli siteye bir açıklama yapan milli futbolcu, yedek kaldığı için Fenerbahçe’den ayrılmak istediği yönündeki iddiaların doğru olmadığını belirtti. Semih, sezon başından beri talihsiz sakatlıklar yaşadığını vurgulayarak, şöyle devam etti:

“Tam form tuttuğum döneme denk gelen bu sakatlıklardan dolayı, inişli çıkışlı bir grafik sergilemiş olabilirim. Bu durum dahi beni hiçbir zaman etkilemez ve yedek soyunduğum için sorun çıkartacağım anlamına gelmez. Son maçlarda oyuna girdiğim zaman moralsiz, isteksiz ve formsuz olduğum söyleniyor. Bu yorumlara kesinlikle katılmıyorum. Kimsenin bilmediği bileğimdeki sakatlıktan dolayı yüzde 100 performansımı sahada gösteremiyordum.”

Semih, Fenerbahçe’yi çok sevdiğini kaydederek, “Sezon sonunda bitecek kontratım ile ilgili de zamanı geldiğinde kulübümle oturup, durum değerlendirmesi yaparım” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler