ANKARA HABERLERİ

YBÜ Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Ateş, Özdemir'i ziyaret etti

AA / Hüseyin Yiğiner
29.02.2016 - 15:51Son Güncelleme :
AA / Hüseyin Yiğiner

ANKARA (AA) - Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (YBÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Prof. Dr. Aytunç Ateş, Çubuk Halk Eğitim Müdürü Recai Özdemir’i ziyaret etti.

Ateş, ziyarette ilçe halk eğitim merkezi ile işbirliği konularında fikir alışverişinde bulundu.

İlçedeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla ortak çalışmalar yapmak istediklerini aktaran Ateş, bu kurumların başında ise halk eğitim merkezi geldiğini belirtti.

Öğrencilerine yönelik sanatsal kurslar açmak istediklerini dile getiren Ateş, "Bu noktada ilçemizde bulunan halk eğitim merkeziyle işbirliği yapmak istiyoruz. Öğrencilerimizle bir anket düzenleyeceğiz. Düzenlediğimiz anket çalışmasının sonucuna göre de çeşitli branşlarda kurslar açacağız" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktaran Özdemir ise ülkenin kalkınmasına hizmet edecek nitelikli bireyler yetiştirirken, sanatın da ihmal edilmemesi gerektiğini ifade etti.

Özdemir, Yıldırım Beyazıt Üniversitesiyle işbirliği yapmaktan son derece mutlu olacaklarını kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden YBÜ Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Ateş, Özdemir'i ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 15 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça YBÜ Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Ateş, Özdemir'i ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı