« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yazıklar olsun

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Nafiz Zorlu’ya edilen küfürler büyük tepki yarattı.

Göztepe Dernek Başkanı Levent Ürkmez, ‘‘Bir İzmir kulübünün başkanına küfredilmesinden utanç duydum’ derken, Zorlu, sarı-kırmızılı taraftarların kendi takımlarına kötülük ettiğini söyledi.

<ı>Ayıp oluyor beyler İzmir derbisinde Göztepeli taraftarların, Altay Başkanı Nafiz Zorlu'ya ağıza alınmayacak küfürler etmesi, spor kamuoyunda büyük tepki yarattı. Zorlu, ‘‘Göztepe taraftarı futbolcusuna destek vereceğine bana küfrederek takımına kötülük etti'' derken, Göztepe Dernek Başkanı Levent Ürkmez, ‘‘Bir İzmir kulübünün başkanına küfredilmesinden büyük utanç duydum'' diye konuştu.

<ı>Sözümüzü dinletiriz Çirkin tezahüratı önlemek için müdahale eden Levent Ürkmez ve Erdem Yücel'e teşekkür eden Zorlu, ‘‘Göztepeli yöneticiler küfürü engelleyemedi. Tepki almaktan korktular, ama biz seyircimize (yapmayın) deyince sözümüzü dinletiriz. Bizimkiler de Göztepe A.Ş Başkanı Aydın Bilgin aleyhine bağırmaya başlasalardı, çok daha çirkin olurdu. Bunu engelledik'' dedi.

<ı>Tribünler bölündü Altay Basın Sözcüsü Fatih Ülker, Göztepe A.Ş yönetiminin tribündeki bölünmeye acil önlem alması gerektiğini söyledi. Ülker, ‘‘Amigo İsmail varken, böyle olaylar yoktu. Bu küfürler camialar arasına nifak sokar'' diye konuştu. Ürkmez ise şöyle konuştu: ‘‘Yönetim, bu tablonun Göztepe'ye yakışmadığını deklare etmeli. Tribünlerin yeniden düzenlenmesi gerekli.''


Bunları da Beğenebilirsiniz