« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yazık , ipler koptu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Pınar KSK’nin iki süperi yönetimin önerdiği parayı komik buldu

Pachoutine ve Stefanov'a önümüzdeki sezon için 200'er bin dolar teklif edildi. Pivot arayışına başlayan yeşil-kırmızılılar, dördüncü yabancı olarak düşünülen Milicevic'le ön görüşme yapmadı.

KULÜPTE TOPLANTI Sezonu erken kapatan Pınar Karşıyaka'da yabancı oyuncular Stefanov, Pachoutine ve Milicevic'le ipler tamamen koptu. Şube Başkanı Yıldırım Aydan kulüpte bütün basketbolcularla yapılan toplantıda borçların 15 Mayıs'ta ödeneceğini açıklarken, Makedon Stefanov ve Rus Pachoutine'e gelecek sezon için 200'er bin dolar önerdi. Milicevic'e ise herhangi bir teklif yapılmadı.

İKİSİ DE YOLCU Hürriyet EGE'ye özel açıklamada bulunan Stefanov, Pachoutine, Milicevic, 200 bin dolarlık teklifi ‘‘Şaka yapıyorlar herhalde’’ diye değerlendirdi. Pınar KSK'nin son 13 yılın en iyi derecesini elde ettiğini vurgulayan üç oyuncu, ‘‘Bu paraya kesinlikle kalmayız’’ dedi. Stefanov Yunanistan, Pachoutine ise İtalya'dan gelen teklifleri değerlendirecek.

ALACAKLARI DA VAR Pachoutine 50, Milicevic ve Stefanov 40'ar bin dolar alacakları olduğunu hatırlatarak, 15 Mayıs'a kadar bekleyeceklerini, ödeme yapılmaması halinde FIBA'ya başvuracaklarını dile getirdi. Pachoutine dün giderken, Stefanov da bugün ülkesine dönecek. 10 milyarlık alacağı 15 Mayıs'ta sıfırlanacak Antrenör Ajlan Kavasoğlu'na önümüzdeki sezon için teklif yapılmadı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler